skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Fingerboard » Pozostałe » Kamera

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kamera , Nie zasmiecaj forum tylko tu pisz.
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, zakładam temat po to by nie zaśmiecać forum ponieważ mnie i większość osób to wkurza że każdy zakłada temat kamerka z pytaniami np.
Ile by kosztowała taka kamerka ?
Jaka kamerka jest tania lecz dobra do nagrywania ?
Itp i td
Więc proszę was żebyście właśnie wy nie zaśmiecali naszego forum tylko zadawali pytania tu. Ja wraz z innymi użytkownikami będziemy starać się o pomoc przy waszych problemach związanych z kamerkami :)
To tyle z mojej strony mam nadzieje że akceptujecie to co wymieniłem
Enjoy !

Napisane Nov 12, 2012, 8:56 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Benito9949 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aparat canon eos 600d :)

Napisane Dec 26, 2012, 8:15 pm
niewiem98

niewiem98

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki, tylko szkoda że żadnego taniego fisha nie znajdę 

Napisane Dec 26, 2012, 8:19 pm
tomek550

tomek550

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak kupisz kita czyli body + 18-55mm to mozesz sobie przeciez jakis konwerter kupić :>
a jeśli cena nie gra roli to najlepszym zestawem jaki mogłbyś kupić to body 600d i do tego  nowy samyang 8mm ;)

Napisane Dec 26, 2012, 8:47 pm
niewiem98

niewiem98

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cena nie gra roli przy aparacie nie dotyczy obiektywu ale thx. 
jakbyś mógł podać link albo nazwę jakiegoś dobrego, taniego konwertera...

Napisane Dec 26, 2012, 9:07 pm Ostatnio edytowane Dec 26, 2012, 9:09 pm przez niewiem98
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lowicz powiedział(a):
Zdjęcie jest nie prawdziwe,707 to gówno prawie 0 efekt rybiego oka nie polecam bo mam
Polecam tb wziąć Raynox qc-303

lowic dobrze mowi qc303 jest pro mam go na sprzedaz
nie mam 707 pomylilem sie

Napisane Dec 26, 2012, 10:30 pm Ostatnio edytowane Dec 26, 2012, 10:32 pm przez berlinwood4
skateworldPL

skateworldPL

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateworldPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Berlinwood4 za ile sprzedasz?

Napisane Dec 27, 2012, 8:42 am
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

skateworldPL powiedział(a):
Berlinwood4 za ile sprzedasz?

Już sprzedane :)

Napisane Dec 27, 2012, 9:47 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Ej, chce ktoś kamerke go clever ? Na sprzedaż 150zł pisac pw

Napisane Jan 29, 2013, 12:07 pm
darkcore

darkcore

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darkcore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możecie wymienić jakieś kamery cyfrowe, które warto brać pod uwagę szukając sprzętu za 2,5-3 tyś.? Chciałbym osobiście przetestować kilka modeli w sklepach, ale na pomoc sprzedawców w wyborze raczej nie liczę, dlatego chętnie się dowiem co Wy polecacie. O lustrzance myślałem, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że bardziej przyda mi się jednak porządna kamera.

Napisane Mar 14, 2013, 4:02 pm
tomek550

tomek550

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

canon 650d zdecydowanie, wiem, ze to lustro, ale zwyczajnie Ci się opłaci c;

Napisane Mar 14, 2013, 6:55 pm Ostatnio edytowane Mar 14, 2013, 6:56 pm przez tomek550
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

darkcore powiedział(a):
Możecie wymienić jakieś kamery cyfrowe, które warto brać pod uwagę szukając sprzętu za 2,5-3 tyś.? Chciałbym osobiście przetestować kilka modeli w sklepach, ale na pomoc sprzedawców w wyborze raczej nie liczę, dlatego chętnie się dowiem co Wy polecacie. O lustrzance myślałem, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że bardziej przyda mi się jednak porządna kamera.

nom :)

Napisane Mar 15, 2013, 1:36 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Siemaneczko, jaki fish dobrać do canon eod 550d ?

Napisane Jun 20, 2013, 11:04 pm
kozaczyk

kozaczyk

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie.Dziś przychodzę do was z zapytaniem jaki sprzęt(lustrzanka/kamera)można kupić w granicach do 1500zł do kręcenia filmików w lepszej jakości.Chodzi mi o kręcenie filmików z jazdy na fingerboardzie czyli lepsza jakość i to całe "slow motion"ja sie nie znam dlatego piszę tutaj do ludzi bardziej obeznanych w temacie 
PJONA !

Napisane Jun 27, 2013, 6:35 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

kozaczyk powiedział(a):
Witajcie.Dziś przychodzę do was z zapytaniem jaki sprzęt(lustrzanka/kamera)można kupić w granicach do 1500zł do kręcenia filmików w lepszej jakości.Chodzi mi o kręcenie filmików z jazdy na fingerboardzie czyli lepsza jakość i to całe "slow motion"ja sie nie znam dlatego piszę tutaj do ludzi bardziej obeznanych w temacie 
PJONA !

Powiem ci że na allegro na luzie znajdziesz za 1300 używany aparat canon 550d lub 600d Właśnie mam zamiar go zakupić lecz nie wiem właśnie jak z fishem i też nie znam kanadyjskiej ceny :)

Napisane Jun 30, 2013, 10:29 am
Makero

Makero

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Makero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możesz kupić nową GoPro Hero 3 Silver Edition, ale jeśli zdecydujesz się na taki zakup to musisz mieć także dwie dobre lampy, bo GoPro lepiej nagrywa przy dobrym oświetleniu

Napisane Jun 30, 2013, 10:42 am
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Makero powiedział(a):
Możesz kupić nową GoPro Hero 3 Silver Edition, ale jeśli zdecydujesz się na taki zakup to musisz mieć także dwie dobre lampy, bo GoPro lepiej nagrywa przy dobrym oświetleniu

GoPro dobre lecz moim zdaniem canon eos 550d ew 600d jest lepszy. Można nagrywać nim profesjonalne montaże, ale nie zaprzeczam że na gopro sie nie da :P Ale chyba lepiej wychodzie to canonem gopro jest bardziej na kask :)

Napisane Jun 30, 2013, 5:26 pm
kozaczyk

kozaczyk

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://tablica.pl/oferty/?q=canon+eos+550d któryś z tych by sie nadał ?? proszę o wasze zdanie ;)

Napisane Jul 1, 2013, 9:01 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

kozaczyk powiedział(a):
http://tablica.pl/oferty/?q=canon+eos+550d któryś z tych by sie nadał ?? proszę o wasze zdanie ;)

Nadaja sie kazde, zalezy ile masz hajsu :D

Napisane Oct 25, 2013, 10:03 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja