skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Fingerboard » Pozostałe » Kamera

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kamera , Nie zasmiecaj forum tylko tu pisz.
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, zakładam temat po to by nie zaśmiecać forum ponieważ mnie i większość osób to wkurza że każdy zakłada temat kamerka z pytaniami np.
Ile by kosztowała taka kamerka ?
Jaka kamerka jest tania lecz dobra do nagrywania ?
Itp i td
Więc proszę was żebyście właśnie wy nie zaśmiecali naszego forum tylko zadawali pytania tu. Ja wraz z innymi użytkownikami będziemy starać się o pomoc przy waszych problemach związanych z kamerkami :)
To tyle z mojej strony mam nadzieje że akceptujecie to co wymieniłem
Enjoy !

Napisane Nov 12, 2012, 8:56 pm
tomek550

tomek550

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lon333ly powiedział(a):
Nie wiem, czy już pytałem, ale jeśli tak, to przed powstaniem tego tematu, więc napiszę to tutaj.

Czy istnieją jakieś fisheye do GoPro HERO3?

jeśli rozumiesz "fisheye" jako konwerter popularny wśród fb kamerzystow, to raczej nie.
wątpie by kamera go pro miała gwint to po pierwsze a po drugie to była by to bardzoo mała średnica, więc konwertery do go pro nie istnieją :>
nagrywa ona dość szeroko, jak twierdzi producent ma tryb "ultra szeroki" w prawie każdej rodzielczości  :>

Napisane Dec 22, 2012, 10:15 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomek550 powiedział(a):
Lon333ly powiedział(a):
Nie wiem, czy już pytałem, ale jeśli tak, to przed powstaniem tego tematu, więc napiszę to tutaj.

Czy istnieją jakieś fisheye do GoPro HERO3?

jeśli rozumiesz "fisheye" jako konwerter popularny wśród fb kamerzystow, to raczej nie.
wątpie by kamera go pro miała gwint to po pierwsze a po drugie to była by to bardzoo mała średnica, więc konwertery do go pro nie istnieją :>
nagrywa ona dość szeroko, jak twierdzi producent ma tryb "ultra szeroki" w prawie każdej rodzielczości  :>

Kolega ci juz najwyrazniej wytlumaczyl chyba juz nie potrzebujesz zadnych informacji

Napisane Dec 25, 2012, 10:40 am
onedollar

onedollar

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

berlinwood4 powiedział(a):
onedollar powiedział(a):
a ona nie ma wbudowanego fisza?

kazda kamera na kask musi miec fisza nie ma opcji bez
to było pytanie retoryczne...

Napisane Dec 25, 2012, 11:23 am
FingerTV

FingerTV

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerTV zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy taka kamerka by była dobra do nagrywania na fingerze? http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-full-hd-1080p-karta-8gb-toshiba-i2887958099.html

Napisane Dec 25, 2012, 4:51 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

FingerTV powiedział(a):
Czy taka kamerka by była dobra do nagrywania na fingerze? http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-full-hd-1080p-karta-8gb-toshiba-i2887958099.html

Nada się do fb naprawdę jak chcesz mogę ci do niej dodać fish eye za 70zl

Napisane Dec 25, 2012, 5:09 pm
Lowicz

Lowicz

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lowicz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Berlinwood4 ten fisheye tam nie wejdzie,w kamerze średnica tego obiektywu ma 34mm a Raynox qc-303 ma od 27-37mm

Napisane Dec 25, 2012, 5:24 pm
fifa984

fifa984

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej mam pytanie . ile kosztuje jakiś wizjer do drzwi? bo bede próbował robić taki jakby fish eye a nie chce mi się na darmo zapierniczać 40 min do byle jakiego sklepu np. castorama żeby sie dowiedzieć ze za mało kasy wziąłem .

Napisane Dec 25, 2012, 5:53 pm
tomek550

tomek550

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ta kamera to wgl ma gwint ?;p

Napisane Dec 25, 2012, 5:58 pm
Arus23

Arus23

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arus23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tanie to jest, kilka, kilkanaście zł, tak przynajmniej mi tata powiedział. Nie możesz na wszelki wypadek 5 dych wziąć?

Napisane Dec 25, 2012, 6:01 pm
fifa984

fifa984

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wielkie dzieki po świetach się wybiore i napisze ile dałem

Napisane Dec 25, 2012, 6:05 pm
skateworldPL

skateworldPL

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateworldPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaki fiszaj do kamerki sony hdr210

Napisane Dec 25, 2012, 6:46 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Benito9949 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy będzie raynox qc-707 :)

taki:

http://allegro.pl/konwerter-szerokokatny-raynox-qc-707-60mm-z-85mm-i2887871635.html

Napisane Dec 25, 2012, 7:48 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

skateworldPL powiedział(a):
jaki fiszaj do kamerki sony hdr210
mam ten fish eye na sprzedaz co benito dal linka

Napisane Dec 25, 2012, 8:47 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Benito9949 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup lepiej nowy, bo używany może być porysowany lub coś, lepiej dołożyć 10-20zł i mieć nowiutki nie używany niż porysowany i nie nadający się bo cały ekran będzie w ryskach :)

Napisane Dec 25, 2012, 9:31 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Benito9949 powiedział(a):
kup lepiej nowy, bo używany może być porysowany lub coś, lepiej dołożyć 10-20zł i mieć nowiutki nie używany niż porysowany i nie nadający się bo cały ekran będzie w ryskach :)

moj jest akurat prawie nie uzywany

Napisane Dec 25, 2012, 11:10 pm
Lowicz

Lowicz

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lowicz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdjęcie jest nie prawdziwe,707 to gówno prawie 0 efekt rybiego oka nie polecam bo mam
Polecam tb wziąć Raynox qc-303

Napisane Dec 26, 2012, 11:07 am
skateworldPL

skateworldPL

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateworldPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lowicz dzieki za rade ,wezme qc303

Napisane Dec 26, 2012, 3:11 pm
szpady

szpady

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szpady zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Benito9949 powiedział(a):
kamera na karty sd do tysiąca złoty to nie jest dobra kamera...do 1000zł nalepszym rozwiązaniem jest kamera na kasety minidv, dla fingerboarda jest najlepszym rozwiazaniem panasonic nv-gs80

mam jedn dręczące mnie pytanie : jak zgrywać film na kopma ? :p

Napisane Dec 26, 2012, 6:40 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

przez kabel firewire :)

Napisane Dec 26, 2012, 6:46 pm
niewiem98

niewiem98

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co lepsze do nagrywek lustrzanka za 2000 czy kamera za 800? (cena nie gra roli)

Napisane Dec 26, 2012, 8:09 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja