skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Bike » Sprzęt » [bmx] Jaki bmx na początek ???

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[bmx] Jaki bmx na początek ???, POMOC
Welovebmx

Welovebmx

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Welovebmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć, jestem tu nowy i chce kupić sobie bmx do 1800zł. Mam 15 lat wzrostu 184 i chciałbym jeździć głównie na street a czasem w parku. Miałem wcześniej rower z dużą kierownicą do dirtu. Ogólnie moja przygoda z bmx-em się dopiero zaczyna ;) proszę o pomoc... Te dwa podobają mi się wizualnie powiedzcie   

premium subway

eastern lowdown
I powiedzcie czy są potrzebne hamulce

*Napisane Mar 11, 2013, 5:14 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2013, 5:59 pm przez Welovebmx
arekkaka15

arekkaka15

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekkaka15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przede wszystkim popraw linki (stosuj URL)
Eastern-Dużo Hi tenu-minus
łożyska kulkowe kolejny-minus

premium ma maszynowe łożyska

kilka elementów z cr mo

no i mniejsza waga chociaż w tej cenie dorwał byś bardzo dobry używany rower,więc się zastanów.

Napisane Mar 11, 2013, 5:57 pm
Welovebmx

Welovebmx

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Welovebmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ten?
radio darko

Napisane Mar 11, 2013, 9:32 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2013, 5:54 pm przez Welovebmx
Welovebmx

Welovebmx

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Albo Podajcie Jakies Rowerki Z Avebmx Ktory By Byly dla mnie Dobre

Napisane Mar 12, 2013, 5:49 pm
stona22

stona22

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stona22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rower Easterna ma ramę z Hi-tenu ,a także widelec oraz kierownice . Nie opłaca się kupywać roweru Praktycznie full hi-ten' owego ..

Jednakże , bmx Premiuma :  Rama Ma tylko dolną rurę  z cr-mo , kierownica jest z hi-tenu oraz widelec ma tylko sterówkę z hi-tenu . Nie opłaca się także go kupywać .

Poszukaj jakiegoś Full cr-mo , Stery zintegrowane , oraz łożyska maszynowe :)

Pozdro !

;)

Napisane Mar 12, 2013, 8:37 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2013, 8:40 pm przez stona22
Opik

Opik

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tej cenie nie kupisz dobrego nowego roweru, radziłbym się obejrzeć za czymś używanym. Niestety to już nie te lata gdzie za 1,5 zł mogłeś kupić nowy rower 100% cro-mo i na maszynach wszędzie

Napisane Mar 12, 2013, 9:44 pm
mrozaq

mrozaq

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mrozaq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,

Podbijam temat. Czy dla osoby mającej 175 cm wzrostu poniższy bmx spełni swoją rolę?

http://allegro.pl/rower-bmx-salt-federal-dartmoor-colony-i6848749855.html#thumb/1

Napisane Jun 19, 2017, 11:17 am
Opik

Opik

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mrozaq powiedział(a):
Witam,

Podbijam temat. Czy dla osoby mającej 175 cm wzrostu poniższy bmx spełni swoją rolę?

http://allegro.pl/rower-bmx-salt-federal-dartmoor-colony-i6848749855.html#thumb/1

tak

Napisane Jul 31, 2017, 11:05 am
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja