skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Dodatki » Pittsburgh naklejka

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pittsburgh naklejka
lujigi

lujigi

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lujigi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum i będzie on zawierał pytanie.
Mianowicie czy naklejkę z wierzchu full capa Pittsburgh trzeba zostawić? Chodzi mi o to czy można ją zdjąć i nie odklejać tej naklejki na której 59FIFTY i rozmiar  czy przy odrywaniu tej naklejki gdzie są jakieś informacje o zastosowaniach "chłodzących" itp tą małą naklejkę oderwę również.

http://ulicznyflow.pl/images/produkty/Pittsburgh%20Pirates%20Authentic%20gold1.jpg

Napisane May 24, 2013, 7:57 pm Ostatnio edytowane May 24, 2013, 7:58 pm przez lujigi
lujigi

lujigi

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lujigi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nikt nie ma tej czapencji i nie może się wypowiedzieć?

Napisane May 25, 2013, 4:30 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak po jakimś czasie odklei Ci się sama to będzie widać różnicę w kolorach.

Nie czaje mody na zostawianie naklejek to prawie tak jak byś sobie w koszulce metki zostawił.

Pewna historia mówi, że naklejek nie odklejali murzyni aby udawać że cały czas maja nowe czapki podobnie z krochmaleniem spodni aby cały czas wyglądały na sztywne i nowe ale nie wiem ile w tym prawdy.

Napisane May 25, 2013, 8:19 pm Ostatnio edytowane May 25, 2013, 8:20 pm przez Zyga
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja