skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Fingerboard » Tricki » Powrót do ollie?

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Powrót do ollie?
Mironty

Mironty

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mironty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc teraz gdy nauczyłam się innych tricków na fb to nie umiem zrobić zwykłego ollie :( długa przerwa nic nie pomogła...

Napisane Feb 11, 2014, 12:16 pm
ponczek1410

ponczek1410

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj nie można w sumie poradzić niczego innego poza ćwiczeniem. :) A może po prostu tape jest za bardzo zużyty. http://www.youtube.com/watch?v=b7C-qqBzWcs

Napisane Feb 11, 2014, 3:25 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mironty powiedział(a):
Więc teraz gdy nauczyłam się innych tricków na fb to nie umiem zrobić zwykłego ollie :( długa przerwa nic nie pomogła...
Człowieki... tymi waszymi tematami już się rzygać chce... jednak widać, coraz większa dzieciarnia się tu rejestruje...

Napisane Feb 11, 2014, 3:44 pm
JBK

JBK

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JBK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kamoxcraft powiedział(a):
Mironty powiedział(a):
Człowieki... tymi waszymi tematami już się rzygać chce... jednak widać, coraz większa dzieciarnia się tu rejestruje...

I tu masz rację

Napisane Mar 22, 2014, 11:16 am
gorilla1995

gorilla1995

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No co można poradzić? Nic-tylko ćwiczyć, katować, katować aż do znudzenia ;)
Nie zniechęcać się pierwszymi niepowodzeniami i katować dalej... I nie słuchać tych, którzy mówią a gówno potrafisz, jesteś do dupy  i w ogóle :)

No fakt faktem, 1458 dni temu jak się rejestrowałem to były takie powolne zaczątki tej tzw. dzieciarni.. A teraz to już się zrobiło tak, że hohoho :(

*Napisane Apr 4, 2014, 12:10 pm
Hay3R

Hay3R

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hay3R zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli chcesz zrobić Ollie zobacz tutaj: [https://www.youtube.com/watch?v=ccv0HbvNHWQ]

Napisane Jul 21, 2015, 9:31 am Ostatnio edytowane Jul 21, 2015, 9:34 am przez Hay3R
elisz432

elisz432

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elisz432 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Patrzyłem na ten filmik już chyba z 1000 razy i nic mi to nie dało :P jestem bardzo blisko ale zawsze mi coś brakuje :/
Podnośnik koszowy Tychy

Napisane Jan 24, 2017, 2:44 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja