skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Dodatki » Biżuteria u faceta

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Biżuteria u faceta, Łańcuszki, pierścionki i te inne
Zamek3

Zamek3

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o biżuterii u faceta? Wolicie złoto czy srebro?
Podobają mi się takie pierścionki od Black Scale (szatan!) i łańcuszek Veritas Aequitas. Co myślicie?
Szybko ścierają się takie posrebrzane/pozłacane rzeczy?

http://theavenue.pl/pol_pl_Black-Scale-Seventh-Star-Ring-Silver-25125_1.jpg
http://theavenue.pl/pol_pl_Black-Scale-Seventh-Star-Ring-Gold-25124_1.jpg
http://images.cdn.bigcartel.com/bigcartel/product_images/133920123/max_h-1000+max_w-1000/DSC07198.JPG

*Napisane May 17, 2014, 7:26 pm Ostatnio edytowane May 17, 2014, 7:28 pm przez Zamek3
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za wisiorami nie przepadam, a fingiel wizualnie spoko ale raczej będzie się ścierał.

Napisane May 19, 2014, 8:44 am
Zamek3

Zamek3

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łańcuszek mam i złoty i srebrny, ale chodzę w srebrnym, więc pierścionek też powinien być srebrny. Zresztą dla młodszych osób to chyba srebro lepiej pasuje, co? No i nie będzie tak widać jak się zetrze, nie? Swoją drogą jak za 280 zł to powinny być lepszej jakości.

Napisane May 19, 2014, 11:56 am
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najpopularniejsza biżuteria dla mężczyzn - obrączka ślubna.

Napisane May 22, 2014, 4:26 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na moje noszenie pierścieni, sygnetów itp. u mężczyzny to straszna chujoza (z wyjątkiem obrączki oczywiście).

Napisane May 22, 2014, 8:59 pm
master9017

master9017

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Śmiem powoli wątpić że zamek jest mężczyzną. Serio. Zaczynam się tu bać o swoją dupę :thinking:

Napisane May 22, 2014, 10:43 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):

To ma wbudowany microchip i ładunek wybuchowy - jak tylko zbliżasz się do innej cipki to urywa Ci palec. :D

master9017 powiedział(a):
Śmiem powoli wątpić że zamek jest mężczyzną. Serio. Zaczynam się tu bać o swoją dupę :thinking:

Gdyby zamek nie był mężczyzną to byłby kobietą. Co kobiety zrobiły Ci z dupą że się boisz?

(pomijając absurd takiego osądu na podstawie łańcuszka i sygnetu)

Napisane May 23, 2014, 8:25 am
gorilla1995

gorilla1995

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Zyga][quote=wrq]Najpopularniejsza biżuteria dla mężczyzn - obrączka ślubna.[/quote]

To ma wbudowany microchip i ładunek wybuchowy - jak tylko zbliżasz się do innej cipki to urywa Ci palec. :D

Dokładnie ;)

Napisane May 23, 2014, 12:12 pm
master9017

master9017

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
wrq powiedział(a):

Gdyby zamek nie był mężczyzną to byłby kobietą. Co kobiety zrobiły Ci z dupą że się boisz?

(pomijając absurd takiego osądu na podstawie łańcuszka i sygnetu)

Nie odwracaj kota ogonem... Dobrze wiesz o co mi chodzi,  a w mojej grupie wiekowej tacy nadwyraz zdobiący się chłopcy nazywani są po prostu pedałami.  Handluj z tym.

Napisane May 23, 2014, 12:23 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):

i na tym sie powinno skonczyc.
nie liczac piercingu i tuneli

Nie martw sie Zameczu przyjdzie czas kiedy sie usamodzielnisz i zabraknie CI czasu na pierdoły..:p

Napisane May 23, 2014, 1:24 pm Ostatnio edytowane May 23, 2014, 1:32 pm przez wRiTer_Ka
Zamek3

Zamek3

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
wrq powiedział(a):

i na tym sie powinno skonczyc.
nie liczac piercingu i tuneli

Nie martw sie Zameczu przyjdzie czas kiedy sie usamodzielnisz i zabraknie CI czasu na pierdoły..:p

:)

Nie jestem pedałem. To nie jest tak, że mam 4 pierścionki, kolczyki w uszach czy coś tam jeszcze i chcę kupić kolejne do kolekcji  i założyć wszystkie na raz. Noszę jeden łańcuszek i ot co pomyślałem żeby se kupić taki, bo spoko wygląda.

BTW. kolczyki u faceta ? :/ Lipton na 100%. Tatuaże rozumiem ale nie kolczyki!!!

Napisane May 23, 2014, 2:08 pm Ostatnio edytowane May 23, 2014, 2:09 pm przez Zamek3
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

a w mojej grupie wiekowej tacy nadwyraz zdobiący się chłopcy nazywani są po prostu pedałami.

Twoja grupa wiekowa jeszcze mało rozumie  :P

Napisane May 23, 2014, 2:34 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
a w mojej grupie wiekowej tacy nadwyraz zdobiący się chłopcy nazywani są po prostu pedałami.

Twoja grupa wiekowa jeszcze mało rozumie  :P

Master nigdy łańcuszka nie miałeś? Dorzucić do tego coś na palec to nie tak dużo ;)

Napisane May 23, 2014, 9:13 pm
master9017

master9017

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Łańcuszek mam owszem, ale jak kiedys przymierzyłem sobie taki na rekę to nie dość że mnie wku*wiał podczas jazdy samochodem to jeszcze dostałem zje*ke od kierownika. Pierścienie też odpadają bo akurat jak mam fizyczna pracę to mi czasem palce robią sie grubsze no i byłby problem :D Osobiście celowałbym w kastet jako taki dodatek obronny i CZASEM wizualny ;)

Napisane May 23, 2014, 11:15 pm
silvbe

silvbe

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silvbe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak biżuteria u faceta, to raczej srebro. Złoto kojarzy mi się z teledyskami zza oceanu ;)

/Edit Zyga
Wywaliłem spamerski link

Napisane Jun 12, 2014, 12:14 am Ostatnio edytowane Jun 12, 2014, 10:44 am przez Zyga
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zegarek to jedyna biżuteria, jaką powinien nosić mężczyzna.
(chyba, że żonaty to jeszcze obrączka)

Napisane Jun 12, 2014, 7:32 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Szukam takiego łańcucha jak ma Chronik. Tego kwadratowego.
https://www.youtube.com/watch?v=kmyx9-RcLhQ&noredirect=1
Wie ktoś, gdzie jest jakiś wybór wśród splotów królewskich (kwadratowych)? W grę wchodzi złoto i srebro, nie posrebrzane/pozłacane. W sumie złote są mega drogie:
http://allegro.pl/naszyjnik-lancuszek-krolewski-pelny-lokata-prezen-i4395834109.html
Pewnie wybiorę coś ze srebra... przynajmniej dopóki nie będę kierował takim gangiem jak Popek :D

Napisane Jul 8, 2014, 11:02 pm Ostatnio edytowane Jul 8, 2014, 11:18 pm przez Zamek3
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja