skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » z kim tani wyjazd na narty w ...

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
z kim tani wyjazd na narty w Alpy?
nagaru

nagaru

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nagaru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem, że jest dosyć wcześnie na planowanie wypadu zimowego, ale zawsze staram się sprawdzić wszelkie możliwości, żeby potem nie płacić dużej kasy. Nie wiecie ile może kosztować wyjazd na ferie studenckie na narty. Nie chodzi mi o Polskę, którą znam praktycznie całą tylko bardziej ekskluzywne opcje takie jak Alpy.
Oczywiście nie muszę lecieć samolotem i mieć nie wiadomo, jakich warunków. Ważne, żeby ludzie byli w porządku, było gdzie poszusować i dużo śniegu ;)
Przeglądałam już ceny standardowych biur podróży i są jednak trochę za wysokie a ja nie chcę jechać na rodzinne wczasy..

Napisane Aug 11, 2014, 11:41 am
michos

michos

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem w tamtym roku na sylwestra w Risoul-Alpy Francuskie, wyjazd organizowany był przez Snow Show. Było naprawdę fajnie, polecam :)

Napisane Aug 12, 2014, 8:36 am
nagaru

nagaru

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nagaru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michos powiedział(a):
Byłem w tamtym roku na sylwestra w Risoul-Alpy Francuskie, wyjazd organizowany był przez Snow Show. Było naprawdę fajnie, polecam :)

Ale mi nie chodzi o wypad sylwestrowy, tak jak pisałem wyżej. Interesuje mnie ferie,luty-marzec i narty..

Napisane Aug 12, 2014, 3:26 pm
michos

michos

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nagaru powiedział(a):
michos powiedział(a):

Ale mi nie chodzi o wypad sylwestrowy, tak jak pisałem wyżej. Interesuje mnie ferie,luty-marzec i narty..

Wybacz, może niedokładnie napisałem :P Ja akurat byłem w terminie sylwestrowym bo mieliśmy ze znajomymi takie założenie, ale oni organizują wyjazdy przez cały okres zimowy i nie tylko. Sprawdź sobie na stronie http://www.snowshow.pl/
Ogólnie w cenę masz wliczone praktycznie całość: dojazd, pokoje, skipass, opiekę rezydenta, nie wspominając o atrakcjach itp. w ofercie akurat mojej nie było jedzonka ale aneksy kuchenne pozwalają na bezproblemowe kucharzenie więc wszyscy dali radę :)
Minusem była długa podróż ale przynajmniej ekipa się zintegrowała, a jak polecisz samolotem to ciężko o szybką integracje ;)
Oczywiście warunki do jazdy i infrastruktura w Risoul nieporównywalnie lepsza niż u nas w PL.

Napisane Aug 14, 2014, 11:03 am
czikaa

czikaa

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czikaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej a jak jest z tymi co nie potrafią jeździć, zdarzają się tacy bo widzę że na stronie oferują też szkolenia itp. Może byłabym chętna, wiesz coś o cenach?

Napisane Aug 16, 2014, 11:42 am
michos

michos

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

czikaa powiedział(a):
ej a jak jest z tymi co nie potrafią jeździć, zdarzają się tacy bo widzę że na stronie oferują też szkolenia itp. Może byłabym chętna, wiesz coś o cenach?

Była ekipa instruktorów, więc szkolenia pewnie też.
Dokładniej co i jak to Ci nie powiem bo nie musiałem z nich korzystać.
Skontaktuj się z nimi albo napisz na FP to pewnie Ci odpowiedzą  :)

Napisane Aug 18, 2014, 8:21 am
Westalka

Westalka

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Westalka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nagaru, ja też się wcześniej rozglądam. W zeszłym roku byłam z Active Travel z Warszawy, w Chamrousse. Co mi się podobało to to, że nie ma tam takich studenckich tłumów. Zabawa, zabawą, ale jak chce ktoś naprawdę pojeździć to "trzystuchłopa" dekoncentruje ;) Rozważam ich ofertę do Serre Chevalier w Alpach bo jest nie na 7 dni a na 12, więc więcej czasu na stokach :)

Napisane Sep 16, 2014, 2:31 pm
skisly

skisly

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skisly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michos a mógłbyś napisać coś odnośnie wyjazdów ze SnowShow dla świeżaków? Chodzi mi o to, że nie umiem jeździć ale chętnie bym się nauczył.
Taki wyjazd byłby dla mnie?? Bo ceny całkiem spoko :D

Napisane Oct 3, 2014, 1:49 pm
nagaru

nagaru

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Przecież nikt od razu nie zaczął dobrzej jeździć. Nawet, Ci którzy mieszkają w Alpach musieli się nauczyć. 
Westalka już zdecydowałem, że jadę ze SnowShow. W wyjazdach, które polecasz nie ma Risoul, do którego chcę jechać. Poza tym lubię towarzystwo i ludzie mi wcale nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie.

Napisane Oct 4, 2014, 1:08 pm
michos

michos

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

skisly powiedział(a):
Michos a mógłbyś napisać coś odnośnie wyjazdów ze SnowShow dla świeżaków? Chodzi mi o to, że nie umiem jeździć ale chętnie bym się nauczył.
Taki wyjazd byłby dla mnie?? Bo ceny całkiem spoko :D

No cześć  :)
Ja akurat już umiałem jeździć jak pojechałem ale jacyś amatorzy też byli.
Korzystali z dodatkowych szkoleń, inni pomagali i z tego co widziałem to było dobrze :)
Dopytaj najlepiej odnośnie świeżaków na FP https://www.facebook.com/SnowShow360?fref=ts
jak już pisałem wyżej tam wszystko wiedzą najlepiej  ;)

Napisane Oct 5, 2014, 10:19 am Ostatnio edytowane Oct 5, 2014, 10:20 am przez michos
skisly

skisly

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skisly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ok, dzięki za info, dopytam z szybkością. A jakie chodzą ogólne opinie na temat szkoleń, są w porządku??

Napisane Oct 6, 2014, 10:23 am
michos

michos

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

skisly powiedział(a):
Ok, dzięki za info, dopytam z szybkością. A jakie chodzą ogólne opinie na temat szkoleń, są w porządku??

Skisly są,  ludzie chwalili tak jak już pisałem ale nie powiem nic więcej bo nie miałem styczności.
Mogę tylko dodać, że jeśli są tak zorganizowane jak wyjazd to na pewno warto skorzystać :)

Napisane Oct 6, 2014, 12:48 pm
sebix22

sebix22

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sebix22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo blisko stoku jest pensjonat Edelweiss w Styrii. Tam byłem i tam chcę pojechać też w tym roku. Wygodne i tanie noclegi, no i sama okolica po prostu stworzona z myślą o narciarzach. W zeszłym sezonie wybrałem się wraz z wyjazdem autokarowym organizowanym przez firmę  Oranet -www.planetaZima.pl. W tym sezonie chcę już pojechać sam, własnym autem ale rezerwację zrobię chyba przez nich. Jakiś bon rabatowy mi przesłali ostatnio.

Napisane Dec 3, 2014, 11:50 am
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja