skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Fingerboard » Pozostałe » Paraliż palców !

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Paraliż palców !
Lettenhove

Lettenhove

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lettenhove zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema ! Mam ogromny problem ! Od 2/3 tygodni jeżdżę na FB. Umiem kickflia,varial flipa i ogólnie rzecz biorąc podstawowe triki. Ale kilka dni temyzacząłem mieć paraliże ręki...Nie dosłownie ale gdy próbuje coś zrobić to ręka jakby mnie nie słuchała ! wciskam tylko siłą na deck i stoje w miejscu ! jak się wybije to o około 10 sekundach wewnętrznej walki z samym sobą ! Wszystkie mięśnie mi się napinają a do twarzy napływa mi krwi tak jakbym był mego wściekły i krzyczał...Nie wiem co jest nie tak ?? Miał tak ktoś ??? Dodam że gdy próbuje coś zrobić to samo wolnie wciskam fingera z całej siły.NIe wiem co zroibć...próbowałem chyba wszystkiego z wyjątkiem wróżki...Myślę że to wewnętrzna blokada ale jak sobie z nią poradzić ?? Wiem że to może być śmieszne ale wcale nie jest ! bardzo wciągnołem się w FB . Proszę POMOCY !!!

Napisane Oct 22, 2014, 7:28 pm
JBK

JBK

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JBK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każdy tak ma.
Samo przejdzie ale nie wiadomo po jakim czasie.
W moim przypadku trwało to 4 dni ale to zależy.

Napisane Oct 23, 2014, 5:04 pm
pyszczo21

pyszczo21

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pyszczo21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też tak mam ale mi to trwa już 3 tygodnie.I co mam zrobić :(

Napisane Oct 30, 2014, 8:47 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja