skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » wyjazd na freeride do La Rosi...

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wyjazd na freeride do La Rosiere, HELICAMP
cocacolowiec

cocacolowiec

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cocacolowiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam w tym roku opcję wyjazdu ze SnowShow do La Rosiere z której chciałbym skorzystać. Oczywiście to nie mój pierwszy wyjazd w Alpy i wiem co nieco w temacie o freeride ;) ale chciałem dopytać o sam HELICAMP. Miał ktoś z nim do czynienia i mógłby co nieco więcej na temat? Byłbym wdzięczny za każde dobre info Pany! :rolleyes:

*Napisane Dec 28, 2014, 3:23 pm
meskiwuju

meskiwuju

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meskiwuju zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądałem sztukę latania i obiecałem sobie,że jak już lepiej ogarnę temat to sam skorzystam z takiej możliwości :)
opcja wydaje się zajebista bo z tego co się orientowałem to możliwości helicampu są nieźle okrojone.
a obawiasz się czegoś?

Napisane Dec 28, 2014, 9:23 pm
babula

babula

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cocacolowiec powiedział(a):
Mam w tym roku opcję wyjazdu ze SnowShow do La Rosiere z której chciałbym skorzystać. Oczywiście to nie mój pierwszy wyjazd w Alpy i wiem co nieco w temacie o freeride ;) ale chciałem dopytać o sam HELICAMP. Miał ktoś z nim do czynienia i mógłby co nieco więcej na temat? Byłbym wdzięczny za każde dobre info Pany! :rolleyes:

https://www.youtube.com/watch?v=5Dcrg_-PeQA

Film odnośnie interesującej Pana możliwości. Poszukaj dobrze po słowach kluczowych, na YT nie brakuje filmów z takich wypadów Panie Cocacolowiec.

Napisane Jan 4, 2015, 1:58 pm
cocacolowiec

cocacolowiec

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cocacolowiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie sam już nie wiem czego się obawiam. Wydaje mi się, że to będzie zajebista przygoda bo nie znam ludzi, którzy z takiej możliwości korzystali. Mam też już kilka lat doświadczenia i dosyć nieźle śmigam. Poza tym są nawet jakieś szkolenia freeride z których pewnie bym skorzystał. Najbardziej nurtują mnie inne możliwości wyjazdu. Przecież helicamp się nagle nie skończy, zawsze można jechać w przyszłości!  :)

Napisane Jan 5, 2015, 6:52 pm
meskiwuju

meskiwuju

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meskiwuju zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dopytaj sobie ludzie na fanpageu Snowa, tam na pewno jest ktoś kto kto korzystał mógłby więcej powiedzieć w temacie.
wg mnie to nie ma co gdybać, jak nie skorzystasz to się nie dowiesz i tyle.

ps: ja bym pojechał :P

Napisane Jan 6, 2015, 11:26 am
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja