skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Dodatki » Co sądzicie o tych czapkach?

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sądzicie o tych czapkach?, Zastanawiam się którą wybrać :)
Logan128

Logan128

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Logan128 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawiam się którą czapkę wybrać, najbardziej podobają mi się te na górze, choć wszystkie 4 są fajne. Co sądzicie? Ta z żółtym daszkiem to FullCap, reszta to SnapBacki.
Widzę że zdjęcie się nie dodało...  W takim razie linki:

http://s2.cropp.com/media/catalog/product/cache/700/a4e40ebdc3e371adff845072e1c73f37/L/I/LI310-09X-001.jpg

http://s2.cropp.com/media/catalog/product/cache/700/a4e40ebdc3e371adff845072e1c73f37/L/I/LI310-09X-001.jpg

http://s3.cropp.com/media/catalog/product/cache/700/a4e40ebdc3e371adff845072e1c73f37/L/D/LD711-99X-001.jpg

http://s0.cropp.com/media/catalog/product/cache/700/a4e40ebdc3e371adff845072e1c73f37/K/Z/KZ039-99X-001.jpg

Napisane Apr 7, 2015, 2:12 pm Ostatnio edytowane Apr 7, 2015, 2:15 pm przez Logan128
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sa tragiczne. Ale to moje zdanie. Jesli juz musze wybrac to BORED najlepsza...

Napisane Apr 7, 2015, 6:37 pm
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolejna prowokacja typu: "Post zawiera lokowanie produktu"...

Napisane Apr 7, 2015, 7:56 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Kolejna prowokacja typu: "Post zawiera lokowanie produktu"...

A kogo on tym sprowokuje? Moderatorzy stwierdza ze prowokacja to usuna, a czapki i tak tandetne.

Napisane Apr 7, 2015, 9:34 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^^ myślę że nie ma powodu

czapki słabe

Napisane Apr 8, 2015, 9:30 am
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666gosc666 powiedział(a):

A kogo on tym sprowokuje?

Prowokacja może źle nazwane, ale zobaczysz, że gościa już tu nie będzie a jego konto z 1 postem będzie zaśmiecać Andera, ewentualnie pojawi się za kilka dni i znowu utworzy temat zaczynający się od "które lepsze", z 10 linkami do sklepów... Obserwuję ten "proceder" i od 2 miesięcy podejrzewam, że zostało utworzonych ze 40 kont z jednym postem dotyczącym tego co napisałem powyżej...

Napisane Apr 8, 2015, 7:55 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Boro92 powiedział(a):

Prowokacja może źle nazwane, ale zobaczysz, że gościa już tu nie będzie a jego konto z 1 postem będzie zaśmiecać Andera, ewentualnie pojawi się za kilka dni i znowu utworzy temat zaczynający się od "które lepsze", z 10 linkami do sklepów... Obserwuję ten "proceder" i od 2 miesięcy podejrzewam, że zostało utworzonych ze 40 kont z jednym postem dotyczącym tego co napisałem powyżej...

Rozumiem Ciebie w 100% ale fakt jest taki ze na anderze istnieja konta zalozone 3 badz 4 lata temu a maja raptem po 30  postow. Skoro adminom i moderatorom te konta  nie przeszkadzaja to tym bardziej nie powinny nam. Dzisiaj, albo wczoraj pojawil sie temat o nazwie "Prawnik" gdzie koles pyta o prawnika rozwodowego...a obaj wiemy ze to strona o sportach ekstremalnych. Moderatorzy nic z tym nie zrobia zapewne i temat będzie zasmiecal forum przez X lat. Niestety ander upada powoli...

Napisane Apr 8, 2015, 8:52 pm
Logan128

Logan128

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Logan128 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prowokacja? Chciałem dodać zdjęcie ale się nie załadowało. Więc znalazłem te czapki w internecie. Po za tym link odnosi się do samych zdjęć a nie sklepu internetowego. Chyba że pracuję dla Croppa...

Czemu są tragiczne?

Napisane Apr 9, 2015, 8:40 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):

Rozumiem Ciebie w 100% ale fakt jest taki ze na anderze istnieja konta zalozone 3 badz 4 lata temu a maja raptem po 30  postow. Skoro adminom i moderatorom te konta  nie przeszkadzaja to tym bardziej nie powinny nam. Dzisiaj, albo wczoraj pojawil sie temat o nazwie "Prawnik" gdzie koles pyta o prawnika rozwodowego...a obaj wiemy ze to strona o sportach ekstremalnych. Moderatorzy nic z tym nie zrobia zapewne i temat będzie zasmiecal forum przez X lat. Niestety ander upada powoli...

"Prawnik" skasowany. Jakoś mi wcześniej umknął.
Ludzie dostają siano za takie wpisy więc one będą sie pojawiały tak samo jak linki do profili gierek gdzie można dostać jakieś tam punkty. Takich tematów/wpisów codziennie powstaje kilka/kilkanaście każdy jest warnowany a 3 warny to ban.

Logan128 powiedział(a):
Prowokacja? Chciałem dodać zdjęcie ale się nie załadowało. Więc znalazłem te czapki w internecie. Po za tym link odnosi się do samych zdjęć a nie sklepu internetowego. Chyba że pracuję dla Croppa...

Czemu są tragiczne?

Mi się nie podobają nie wiem jak to inaczej argumentować. :)

Napisane Apr 9, 2015, 11:35 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Boro92 powiedział(a):

"Prawnik" skasowany. Jakoś mi wcześniej umknął.
Ludzie dostają siano za takie wpisy więc one będą sie pojawiały tak samo jak linki do profili gierek gdzie można dostać jakieś tam punkty. Takich tematów/wpisów codziennie powstaje kilka/kilkanaście każdy jest warnowany a 3 warny to ban.

Logan128 powiedział(a):

Czemu są tragiczne?

Mi się nie podobają nie wiem jak to inaczej argumentować. :)

Zyga,rozumiem. Jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze idzie wszystko wychwycić. A czapki tragczne dlatego że kojarzą mi sie z 14latkami jakich widuje u siebie w mieście i którzy myślą ze mają styl. A go nie mają bo każdy z nich to klon innego klonu.

Napisane Apr 9, 2015, 8:57 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja