skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Buty » Adidas Zx Flux

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adidas Zx Flux, czy warto
adrianrzutek

adrianrzutek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adrianrzutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, forum polecił mi kumpel i mam małe pytanko, a mianowicie, znalazłem takie butki i zastanawiam się czy warto je wziąć: Buty sportowe Adidas ZX Flux M19840
wygodne są?

https://dip24.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_21f0bf56df9b1eed1736d01357a756e5.jpg

Napisane Jul 20, 2015, 2:41 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2015, 12:57 pm przez adrianrzutek
FF121

FF121

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na pewno są wygodne. Podobna konstrukcja do Roshe Run + dzielona podeszwa.

Napisane Jul 20, 2015, 2:57 pm Ostatnio edytowane Jul 20, 2015, 11:11 pm przez FF121
adrianrzutek

adrianrzutek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adrianrzutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To super, zaraz je zamawiam w takim razie :)
dzięki za pomoc

Napisane Jul 20, 2015, 3:08 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezbyt polecam. Miałem dwie pary i w każdej z nich wycierało się strasznie miejsce w którym jest pięta. Ale to nie było największym problemem. Po kilku miesiącach w siateczce w miejscu gdzie mamy palce robią się dziury. Nie tylko ja miałem z tym problem.

Napisane Jul 24, 2015, 1:07 pm
FF121

FF121

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie buty nie są robione pod wytrzymałość, a pod komfort i wygodę. Miałem Roshe Run i osobiście polecam mimo, że długi okres nie wytrzymały. Z tego co piszą w internecie to ZX Flux jeszcze lepsze od Roshe.

Napisane Jul 24, 2015, 6:42 pm
adrianrzutek

adrianrzutek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Są super wygodne to muszę przyznać. Jeśli mają się wytrzeć to się wytrą, trudno, ale wygoda też jest ważna  :rolleyes:

Napisane Jul 27, 2015, 8:30 am
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurwa, ciężko było pocisnąć do KTÓREGOKOLWIEK stacjonarnego sklepu z butami?

Napisane Jul 28, 2015, 9:15 pm
FF121

FF121

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Po co płacić więcej ?

Napisane Jul 30, 2015, 11:03 am
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FF121 powiedział(a):
Po co płacić więcej ?

Jeśli to do mnie...
Wystarczyło pójść do sklepu, założyć buty i się przekonać, a nie zakładać temat na forum
Nauczcie sie żyć bez internetów.

Napisane Jul 31, 2015, 7:13 pm
FF121

FF121

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Dakota1 powiedział(a):
FF121 powiedział(a):
Po co płacić więcej ?

Jeśli to do mnie...
Wystarczyło pójść do sklepu, założyć buty i się przekonać, a nie zakładać temat na forum

Po to jest internet aby z niego korzystać.

Napisane Aug 1, 2015, 11:21 am
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

FF121 powiedział(a):
Dakota1 powiedział(a):
FF121 powiedział(a):
Po co płacić więcej ?

Jeśli to do mnie...

Niedługo będziecie potrzebowali tutoriali na youtube jak podetrzeć dupe

Napisane Sep 7, 2015, 10:58 am
adrianrzutek

adrianrzutek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Dakota1 powiedział(a):
FF121 powiedział(a):
Dakota1 powiedział(a):
FF121 powiedział(a):
Po co płacić więcej ?

Jeśli to do mnie...

nie wiem gdzie widzisz problem, nie każdy ma czas polatać po sklepach, a dodatkowo nie każdy ma możliwość ze względu na brak takowych sklepów w okolicy, a nawet jeśli są w okolicy to nie zawsze jest to samo co można znaleźć w necie

Napisane Sep 28, 2015, 12:58 pm
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

adrianrzutek powiedział(a):
Dakota1 powiedział(a):
FF121 powiedział(a):
Dakota1 powiedział(a):
FF121 powiedział(a):
Po co płacić więcej ?

Jeśli to do mnie...

nie wiem gdzie widzisz problem, nie każdy ma czas polatać po sklepach, a dodatkowo nie każdy ma możliwość ze względu na brak takowych sklepów w okolicy, a nawet jeśli są w okolicy to nie zawsze jest to samo co można znaleźć w necie

Bo wygoda to subiektywne odczucie?

Napisane Sep 28, 2015, 3:10 pm
pitkosej

pitkosej

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitkosej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZX Flux adidasa polecam zdecydowanie,mam klika par i póki co bez zastrzeżeń

/edit Zyga
wywaliłem link

Napisane Oct 6, 2016, 10:24 am Ostatnio edytowane Oct 6, 2016, 11:30 am przez Zyga
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja