skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » Snowboard za granicą

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowboard za granicą, Snowboard nie w polsce
Mikrotlus

Mikrotlus

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikrotlus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam szukam jakiś dobrych obozów snowboardowych poza granicami naszego kraju możecie polecić jakieś pewne lokalizacje, jestem powiedzmy takim zaawansowanym amatorem w jeździe i szukam czegoś dla mnie lecz koniecznie za granicą, byliście możecie coś doradzić ?

Napisane Oct 19, 2015, 1:25 pm
Kawczok

Kawczok

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kawczok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja Ci mogę polecić , abyś sprawdził obozy snowboardowe - extremeplanet.pl/. Dobra stronka jest tam organizowane wiele wyjazdów, raz byłem i się nie zawiodłem, fajne trasy, dobrzy instruktorzy, jedzenie i nocleg wszystko jak trzeba, polecam.

Napisane Nov 2, 2015, 11:35 am Ostatnio edytowane Nov 18, 2015, 2:03 pm przez Zyga
wiktor82

wiktor82

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od kilku lat jeżdżą z tą ekipą http://kayotravel.pl/ jako kierownik, instruktor i ogólny ogarniacz i naprawdę polecam! Wyjazdy, klimat, miejscówki i ludzie to chyba największe plusy.

Napisane Nov 4, 2015, 9:15 pm
yetinadesce

yetinadesce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yetinadesce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajne wyjazdy co roku organizuje FunSnow, docelowo w ofercie mają kurs narciarski jednak dla snowboardzistów również się coś znajdzie. Pozdrawiam:)

Napisane Feb 10, 2016, 12:38 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja