skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Ubrania » Szukam Podkoszulki

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szukam Podkoszulki, Najzwyklejsza cała czarna podkoszul
Zapalek

Zapalek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zapalek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, Poszukuje podkoszulki która nie będzie miała żadnego loga, najlepiej cała czarna może mieć
długie rękawy z dobrego materiału, gdzie mogę taką kupić? czy sa jakieś sklepy a morze  u kogoś na zamówienie? Prosze o pomoc. :)

Napisane Aug 3, 2016, 4:35 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapalek powiedział(a):
Witam, Poszukuje podkoszulki która nie będzie miała żadnego loga, najlepiej cała czarna może mieć
długie rękawy z dobrego materiału, gdzie mogę taką kupić? czy sa jakieś sklepy a morze  u kogoś na zamówienie? Prosze o pomoc. :)

może

fruitoftheloom

Napisane Aug 4, 2016, 9:59 am
Adikolos

Adikolos

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikolos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są to firmy robiące odzież reklamową, jednak najczęściej niczym sie te koszulki nie różnią od tych sklepowych, po 70-150 zł
Chodzi o rodzaj splotu i grubość

Spory procent sklepów internetowych kupuje odzież u tych producentów i zmienia metki na swoje(na co producent pozwala) a ludzie później kupują ubranie w kosmicznej cenie mówiąc że jakość jest nie do podrobienia, no ale cóż... tak działa marketing. Kupując droższe mamy pewność że oznacza to tyle, że jakość będzie na równym poziomie co cena, jednak nie do końca tak jest.

Wiadomo wśród reklamowej odzieży są też jakieś ścierwiksy, na które "nie warto strzępić ryja", ale takie rzeczy to głównie na jakichś allegro.

Przykładowe firmy:
fruit of the loom (szczególnie na uwagę zasługuje popularna w całej europie seria "classic valueweight")
stedman
gildan

Ważne żeby gramatura takiej koszulki wynosiła minimum 150

tutaj katalog fruita tutaj
jeszcze katalog stedmana tutaj
Możesz spróbować tutaj coś poszukać

Mam nadzieje że pomogłem :)

PRzyda się na przyszłość jak ktoś tutaj trafi

Napisane Sep 16, 2016, 11:07 am
katies

katies

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to katies zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A zwykłe, sportowe sieciówki?

Napisane Jan 3, 2017, 9:31 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

allegrooo

Napisane Jan 6, 2017, 2:00 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja