skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Pozostałe » Mocna deskorolka do 400zł

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Mocna deskorolka do 400zł
wjorgus

wjorgus

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wjorgus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawa wygląda tak. Mam 21 lat, ważę 96kg, mam 183cm wzrostu, rozmiar buta 44.5-45. Potrzebuję pomocy w złożeniu mi mocnej deskorolki do 400zł. Kupiłem jakieś badziewie sygnowane nazwiskiem Tony'ego Hawka. Dałem za nią 200zł, cały tail się złamał(Próbowałem wykręcić shove it). Przybywam do was z prośbą o złożenie mi czegoś, co nie pierdzielnie przy mojej wadze :D Co najśmieszniejsze, użyłem jej dwa razy(wczoraj kurier mi ją dostarczył). Jestem totalnym nowicjuszem, oprócz jako takiego jeżdżenia na desce i prób wykręcenia shove it nic więcej nie potrafię :D

*Napisane May 5, 2017, 7:35 pm Ostatnio edytowane May 5, 2017, 8:11 pm przez wjorgus
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy chcesz wymienić tylko złamany deck i reszta części zostaje?
Jak tak to podaj szerokość blatu.  Moim zdaniem to dobry pomysł wymienić deck, a resztę rzeczy z czasem.

Za 200-260 kupisz bardzo dobry deck. Całą dechę za 400 złożyć może być ciężko ale znajdzie się kilka dobrych kompletów mieszczących się w tej cenie - gdybyś jednak wolał wymienić całość.

PS> jak skoczysz na taila to nie ma cudów - każda decha ma prawo się złamać.

Napisane May 6, 2017, 12:41 pm
wjorgus

wjorgus

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wjorgus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wolałbym jednak jakiś komplecik. Deskę prawdopodobnie będę próbował im zwrócić, bo dla mnie dziwne jest to, że po godzinie jazdy deska zaczęła się rozwarstwiać, co do szerokości, myślę że 8 byłaby spoko. Jeżeli chodzi o deck, 7 czy 9 warstwowy? Wydaje mi się, że przy mojej wadze 9 warstw byłoby bardziej rozsądnym zakupem niż 7. Ogólnie deska może być cięższa, oby waga deski szła w parze z jej wytrzymałością.

Napisane May 6, 2017, 3:50 pm Ostatnio edytowane May 6, 2017, 3:55 pm przez wjorgus
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z reguły 9 warstw mają deski z marketu.

8,0 to na chwile obecną jest darkstar
http://pl.skate-europe.com/details/122746-deskorolka-kompletna-darkstar-harley-davidson-brand-red.html

Pomyślałbym nad dokupieniem miękkich podkładek
http://pl.skate-europe.com/details/123031-podkladki-pod-truck-minilogo-rubber-0-1-.html

Nie wiem tylko czy montażówki nie będą wtedy za krótkie - trzeba sprawdzić.

PS. Trudno jest reklamować dechę ze względu na uszkodzenie typu "skoczyłem i pękła"

Napisane May 8, 2017, 8:29 am
wjorgus

wjorgus

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Dzięki za pomoc w wyborze deski. Wracając do reklamacji tego badziewia, kumpla decha całą zimę przeleżała na dworze i jedyne widoczne uszkodzenie to pordzewiałe montażówki. Wychodzi na to, że musiałem mieć niesamowitego pecha przy lądowaniu, żeby załatwić dechę przy shove it. Poza tym, jak często zdarza się, że deska się rozwarstwia, czy są jakieś sposoby, akcesoria, które mogą wzmocnić deskorolkę?

Napisane May 8, 2017, 1:23 pm Ostatnio edytowane May 8, 2017, 3:24 pm przez wjorgus
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

wjorgus powiedział(a):
Dzięki za pomoc w wyborze deski. Wracając do reklamacji tego badziewia, kumpla decha całą zimę przeleżała na dworze i jedyne widoczne uszkodzenie to pordzewiałe montażówki.

Widoczne jedyne, ale sklejka juz pewnie nie jest taka jak powinna.

wjorgus powiedział(a):

Wychodzi na to, że musiałem mieć niesamowitego pecha przy lądowaniu, żeby załatwić dechę przy shove it. Poza tym, jak często zdarza się, że deska się rozwarstwia, czy są jakieś sposoby, akcesoria, które mogą wzmocnić deskorolkę?

Nigdy nie wiesz jak długo decha leżała na magazynie i w jakich warunkach. :/

Deski nie wzmocnisz. Trzeba uważać podczas lądowania.

Co do rozwarstwiania - klej do drewna i mocno ścisnąć. Trochę pomoże.

Napisane May 9, 2017, 10:04 am
sk8giirll

sk8giirll

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8giirll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kup sobie Speed Demons - sama zaczynałam od tego komplety :rolleyes:

Napisane May 16, 2017, 5:31 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja