skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Pozostałe » ból stopy podczas jazdy

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ból stopy podczas jazdy
gneru11

gneru11

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gneru11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys jak chciałem zaczac jezdzic to za kazdym razem jak zezdzilem po jakiejs chwili zaczynały mnie bolec stopy (od spodu,po srodku stopy ) dlatego to porzucilem. zastanawiam sie czy znow nie sprobowac. miał ktos juz tak? ten bol przechodzi ?

Napisane Oct 8, 2017, 6:27 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może obijałeś sobie podczas upadania na deskę.
Próbowałeś kupić dobre wkładki Amortyzujące np Footprint ?

Napisane Oct 9, 2017, 8:40 am
gneru11

gneru11

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gneru11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardziej chodzi o ból spowodowany "męczeniem" się stóp ponieważ po jakimś czasie zwykłej jazdy też zaczynałem odczuwać ból po środku stóp

Napisane Oct 9, 2017, 11:24 am Ostatnio edytowane Oct 9, 2017, 11:24 am przez gneru11
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm może musisz się rozruszać trochę i z czasem będzie ok

Napisane Oct 10, 2017, 8:40 am
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja myślę, że wkrótce poznamy namiary do dobrego ortopedzia, bo to schorzenie kolegi na pewno nie jest takim zwykłym bólem  ^^)

Napisane Oct 10, 2017, 7:40 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja