skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozosta貫 » Snowboard » Jakie k徠y na wi您aniach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Jakie k徠y na wi您aniach
wabahaba

wabahaba

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wabahaba zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jak macie ustawione wi您ania pod wzgl璠em k徠ow ja mam 18 stopni w lewej i ok 5 stopni w prawej na kaczke mam ustawione bardzo wygodne :) Naprawde fajnie sie jezdzi tak ostatnio ustawi貫m i spoko

Napisane Feb 8, 2006, 11:08 pm
phejman

phejman

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to phejman zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mia貫m prawie identyczne ustawienie jakie 2 lata temu kiedy bawi mnie freeride, teraz nie pami皻am swoich k徠闚, ale w niedziele sprawdz na stoku:) wiem 瞠 rok temu zmieni貫 je na takie bardziej prostopad貫 do kraw璠zi :)

Napisane Feb 10, 2006, 1:38 pm
fingerboardforever

fingerboardforever

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to fingerboardforever zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ty 0stopni,  prz鏚 15stopni

Napisane Feb 11, 2006, 1:13 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to umfbiker zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Szczerze to koles powinien moze zrobic tak jak wy mu mowicie ale przejechac sie jesli mu sie 幢e skreca to niech ustawi innaczej

Napisane Feb 12, 2006, 8:31 am
drozdzi

drozdzi

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to drozdzi zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam w tylniej 1 a w przedniej 13. Polecam bo jest zajebiste ustawienie do freestylu

Napisane Feb 12, 2006, 1:25 pm
Beginner

Beginner

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Beginner zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja dopiero zaczolem jezdzic to nie wiem jaki kat ale sa tak proste

Napisane Feb 14, 2006, 7:51 pm
Andy92

Andy92

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Andy92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mi w sklepie jak kupowa貫m snowwa polecili prz鏚 30 ty 15 stopni i na pocz徠ku by這 wygodnie potem sobie zmniejszy貫m na prz鏚 10 a ty 5 i tak je盥瞠 do tej pory

Napisane Feb 14, 2006, 8:02 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam w obu po 15. najlepiej bo duza kontrola na switcha i latwiej jest uginac kolana.

Napisane Feb 17, 2006, 5:56 pm Ostatnio edytowane Feb 17, 2006, 5:56 pm przez Wojtass
phejman

phejman

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to phejman zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Cytuj:
ja mam w obu po 15. najlepiej bo duza kontrola na switcha i latwiej jest uginac kolana.

Takie mia貫m ustawienia jak je寮zi貫m freestyle, ale jak pojecha貫m na υmnic to zmieni貫m na takie, w kt鏎ych 豉twiejsze b璠zie kraw璠ziowanie.

Ty 12 st
Prz鏚 30 st

I takie ustawienie zostawi貫m, bo koniec ferii nadszed, chocia do freestyle'u nie polecam tego ustawienia to na lodzie lub mocno zbitym 郾iegu daje ono przewag wyczuwaln zw豉szcza przy mocnym dociskaniu deski. Pozdrawiam :*

Napisane Mar 4, 2006, 12:50 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Guliwer zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja obydwa wiazania mam na 0 stopni
lepiej sie na swithu zjezdza

Napisane May 22, 2006, 11:27 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Guliwer powiedzia(a):

doklaadnie... a jak londujesz 540 to musisz jakos kontrolowaddeske no nie??

Napisane May 23, 2006, 1:47 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja tez mam obydwa po 0 stopni ale kiedy mia貫m inaczej:D

Napisane Jun 19, 2006, 6:01 pm
MalaMi

MalaMi

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MalaMi zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

0 na obu
najlepiej si tak je寮zi

Napisane Jul 20, 2006, 2:51 pm
brave

brave

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to brave zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wojtass powiedzia(a):

dokladnie jak ja na tak zwana zabe ;d

ddamaszk powiedzia(a):
Guliwer powiedzia(a):

doklaadnie... a jak londujesz 540 to musisz jakos kontrolowaddeske no nie??

nie sadze najlepsze ustawienie to zaba jest ono polecane przez wszystkich riderow na swiecie i nie znam zadnego ridera ze sponsorem ktory nie mialby tego ustawienia polega to na tym ze wiazania sa ustawione tak : ( \ \    / / )
najlepiej sie tak jezdzi jezeli jezdzi sie freestyle masz lepsza skretnosc niz przy ustawieniu na 0 ja jezdze na 15 15 i polecam to ustawienie 

Napisane Jul 27, 2006, 12:41 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2006, 12:46 pm przez brave
Natalka123

Natalka123

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Natalka123 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

na pocz徠ku mia豉m prz鏚 30st ty 15st a teraz mam po obu 15 i tak si najlepiej je寮zi. pozdro

Napisane Aug 12, 2006, 11:55 pm
avensis14

avensis14

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to avensis14 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

najlepiej tak jak ci najwygodniej :) hehe masz juz odp. ale te katy to zna貫m kiedys ale juz nie jezdze na snow ;P heh temat chyba do zamkniecia :)

Napisane Sep 4, 2006, 8:04 pm
Ves

Ves

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Ves zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

brave- tak zachwalana przeez ciebie jazda na zabe (tudziez kaczke) po d逝zszym czasie profesjonalnie i dokladnie uszkadza wiazadla kolanowe i niszczy stawy... Ja jezdze na klasycznym 15 przod 5 tyl, moze w tym sezonie cos zmienie (przy okazji kupna nowych wiazan).

Napisane Oct 1, 2006, 12:24 pm
zieleCS

zieleCS

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zieleCS zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Tez mam po 15stopni w obu :) Jezdzilem dopiero 1 sezon ale nie nazekam dobze sie mi jezdzi :)

Napisane Dec 6, 2006, 8:24 pm
dworlik

dworlik

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dworlik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

na nowy sezon ustawi貫m sobie 0 na ka盥 noge, b璠e si uczy je寮履 na switcha :)

Napisane Dec 12, 2006, 8:14 pm
McCvir

McCvir

Member
Full Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to McCvir zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Prz鏚 20*, ty 18*
jako mi si fajnie je寮zi na takich k徠ach, 豉twiej jest kraw璠ziowa, ale na switchu to jest troch niekomfortowe.
Chyba sobie zmniejsz k徠y, a mo瞠 nawet spr鏏uje na 0* oba...

Napisane Dec 12, 2006, 8:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja