skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozosta貫 » Snowboard » Jakie k徠y na wi您aniach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Jakie k徠y na wi您aniach
wabahaba

wabahaba

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wabahaba zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jak macie ustawione wi您ania pod wzgl璠em k徠ow ja mam 18 stopni w lewej i ok 5 stopni w prawej na kaczke mam ustawione bardzo wygodne :) Naprawde fajnie sie jezdzi tak ostatnio ustawi貫m i spoko

Napisane Feb 8, 2006, 11:08 pm
Jedi38

Jedi38

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja -15 ty i +13 prz鏚.Mni si bardzo fajne je寮zi.

Napisane Dec 27, 2006, 12:27 pm
mulator

mulator

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mulator zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

teraz jest nowy spos鏏 ustawiania wi您a na tkz. KACZUCH czyli \ /

Napisane Jan 28, 2007, 11:31 am
domifinger

domifinger

Member
Full Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to domifinger zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Freestyle to ty: -12* i prz鏚 +15*. Jak chodzi o freeride to typowo na prz鏚 czyli w obu ponad 17*.

Pozdro!

Napisane Jan 28, 2007, 7:07 pm
franczesko

franczesko

Member
Full Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to franczesko zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam roznie, bo co z wi您aniami (control) co nie tak. Kr璚 si po kiku skokach i musze dokr璚a. Ale zazwyczaj to mam (__| |__/ /__) czyli 0* tyl, przod ok. 5*

Napisane Jan 28, 2007, 7:19 pm
Fifcio11

Fifcio11

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Fifcio11 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

prz鏚 10* ty 0*. narazie mi sie dobrze jezdzi

Napisane Jan 28, 2007, 9:14 pm
oskate

oskate

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to oskate zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Tak naprawd to dopiero teraz mnie wzi窸o na snowboard. I jak na pocz徠ek to mam prz鏚 30 ty 15

Napisane Jan 31, 2007, 8:22 pm
sk8jac

sk8jac

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sk8jac zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja tam mam ustawione:

Prz鏚: 0*
Ty:0*

czyli prostopadle do deski bo po skokach ko鎍zoncych sie l康owaniem na switch tak mi sie wygodniej je寮zi mia貫 wcze郾iej p-15,t-5 , ale odrazu m闚ie 瞠 przy boardslidach i 180*,540*itd. o wiele lepiej (przynajmniej dla mnie) je寮zi sie tak jak mam teraz =] pzdr.

Napisane Feb 2, 2007, 12:09 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Guliwer zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ddamaszk powiedzia(a):
Guliwer powiedzia(a):
ja obydwa wiazania mam na 0 stopni
lepiej sie na swithu zjezdza

doklaadnie... a jak londujesz 540 to musisz jakos kontrolowaddeske no nie??

eh no ja niezabardzo 54 ale przy 180 sie tez sprzydaje:P
do tego czasem jak jestem na wyciagu i np nieskaczy tylko sie lansuje na stoki i wqrwian narciarzy to lubie sobie na s赧czu pozjezdzac a wtedy takie ustawienie najlepsze
ale czasem to jest bolesne jak np podjezdzam pod g鏎e to zawsze 造dki bola tak samo po zjezdzaniu

Napisane Feb 8, 2007, 9:17 am
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mowie wam... dajcie sobie minimalny rozstaw w obie strony i zobaczycie ze wtedy nogi mniej bol.

stancie w rozkroku i stopy rownolegle do siebie- r鏏cie pe軟e przysiady

stancie w rozkroku i stopy w przeciwne strony (na kaczk)- r鏏cie pe軟e przysiady

KIEDY JEST xTWIEJ??

Napisane Feb 12, 2007, 7:18 pm
kisiel15

kisiel15

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kisiel15 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

przod + 18 ty - 16. tu nie chodzi o to czy kolana mniej bola bo da sie przyzwyczaic ale o to ze jak ladujesz na swicha to latwiej ci jechac. chyba ze ktos nie umie jezdzic na swicha:D

Napisane Mar 9, 2007, 8:34 am
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja sobie w zmimie zrobi貫m po obu stronach 15 dlatego 瞠 cz瘰to l康uje na witcha i 豉twiej jest pojecha

Napisane Mar 26, 2007, 6:11 pm
baqs

baqs

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to baqs zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam w prawej 13 a w lewej 5.. i jezdze na kaczke :)

Napisane Dec 25, 2007, 2:57 pm
Julekk6

Julekk6

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

lewa 17 st ; prawa 15 st (jestem regular)

Napisane Dec 25, 2007, 3:09 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2008, 9:26 pm przez Julekk6
KeRMaR

KeRMaR

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wojtass powiedzia(a):
ja mam w obu po 15. najlepiej bo duza kontrola na switcha i latwiej jest uginac kolana.

Lol, ja mam identycznie xDD przy okazji latwiej sie kreci frontside spiny  z tej pozycji

Napisane Dec 25, 2007, 5:19 pm
kamater

kamater

Member
Full Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kamater zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wojtass i kermar wy macie ustawienie standardowe tzn. uzywane i zalecane dla snowriderow. tez je mam i jest gites, tak jak mowil kermar fajnie sie kreci fs spiny.

Napisane Dec 26, 2007, 8:19 pm
bros92

bros92

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bros92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam na przodzie i na tyle po 5 stopni i sie fajowo jezdzi

Napisane Dec 26, 2007, 9:07 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam z przodu gdzie 18 a z ty逝 15. Ostatnio przeczyta貫m 瞠 Gniazdo te ma takie ustawienie. Czyli wyczu貫m ten z這ty 鈔odek :)

Napisane Jan 2, 2008, 8:55 pm
maytek

maytek

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to maytek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie pami皻am za bardzo, ale chyba mam 19 prawa, 10 lewa.

Napisane Jan 5, 2008, 2:12 pm
ozi92

ozi92

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ozi92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

na zaleca sie prz鏚 30 ty 15a co do styl闚 jazdy
freestyle 9,3 freeride 21,9 i alpin niestety nie pami皻am :/

Napisane Jan 5, 2008, 2:35 pm
Ric1

Ric1

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Ric1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

prz鏚 16
ty 14  B)

*Napisane Jan 9, 2008, 8:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja