skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » nasze wyczyny

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
nasze wyczyny
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruku1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słuchajcie ludzie chciałbym wiedzieć co i jak niektórzy juz umieją na rolkach. Nie jestem jakimś asem ale może być ten moze jestem od kogoś lepszy, to wtedy może mu coś doradze a może jestem od kogoś gorszy i to dużo to chętnie się czegos dowiem.:):):) piszcie ludzie co umiecie

*Napisane Apr 29, 2006, 9:22 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie jezdze na rolkach, ale mowie za mojego kumpla ktory jezdzi na rolkach, a ja zawsze z nim obok na desce :)
więc tak:
360 z 3 schodow
soul na murku
front side na murku i na poreczy (nie w dol po schodach)
ITD. dopiero od dwoch dni ma rolki Aggresive :)

Napisane Apr 29, 2006, 9:26 am
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nanika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ode mnie jesteś lepszy ;] heh. ode mnie wszyscy są lepsi ") ale żyje. 180 :P umiem [lol:] możesz mi pomóc radząc jak sie robi 360, bo bez rolek umiem a w rolkach to hmm cieniutko ani razu mi nie wyszło

Napisane Apr 29, 2006, 10:31 am
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nanika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i a'propo nie boje się (tak mi sie wydaje) nogi mam blisko, robie zamach rękami i...dupa nie wyszło

Napisane Apr 29, 2006, 10:33 am
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruku1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słuchaj nanika to raczej proste tylko sie tak wydaje. masz nogi blisko siebie zamach rękami i tłowiem nogi same lecą, ale co dalej musisz pilnować żeby nogi się nie tzw. "rozjeżdżały w locie to ważne. Postaraj sie nie wyskakiwać jak najwyżej tylko się po prostu obkręć porobisz tak ze 20 razy i wyjdzie jestem pewnien i nie bój się to bardzo ważne:):):)

Napisane Apr 29, 2006, 10:54 am
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema ziom ja jezdze na rolkach od 4lat i nie jestem najlepszy ale za to nie najgorszy umiem 180, 360, jazda na OMEGE jesli ktos wie jak to wyglada i td jezdze na rampie ucze sie ale jest spoko mam nadzieje ze jak cos to pomozecie mi a ja kiedys wam pomoge

*Napisane Apr 29, 2006, 2:42 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ja też robie omege i do tego walne jeszcze manuala na tylnich kółkach :P 180 i 360 ida na spoko w przód i w tył no i są jeszcze graby i zjeżdżanie ze schodków ale to chyba nie za wielki wyczyn za rok spróbuje sił w grindzie powiedzcie czy bedzie łatwo czy raczej cholernie chujowo ciężko....:)

Napisane Apr 29, 2006, 2:45 pm
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

dzięki. jak będzie ładna pogoda (pada) to wyjde i popróbuje. moze nawet nie 20 a 40 razy, bo jak znam siebie to po 20 będzie 185 ") jak sie nie zabije po drodze to napisze czy jest lepiej. życzcie szczęścia  :P

Napisane Apr 29, 2006, 3:25 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

to życze ładnej pogoy i szczęścia ale pamiętaj nigi przed skokiem blisko siebie odezwij sie chłopie jak coś się uda
:)

Napisane Apr 29, 2006, 4:35 pm
zdybson

zdybson

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh dziwny temat ja codzien sie ucze czegos nowego wiec niemoge napisac co umiem bo jak tu spojrze za rok to sie bede smial ze cwiczylem dopiero Kanta na poreczy, lub 720

Napisane Apr 29, 2006, 4:53 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

wow zdybson robisz 720??? to super ale chyba nie zrobisz na płaskiem nie?? więc jak i gdzie to robisz??

Napisane Apr 29, 2006, 4:55 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Zdybson jeśli dobrze zrozumiełem umiesz (teraz) 720 ja jeszczenie umiem 540 więc może coś doradzisz co będę wdzięczny....

Napisane Apr 29, 2006, 5:00 pm
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ludzie zebysie nauczyc 720 to trzeba poprawic wyskocznosc i nie tylko to bo obrot w osi wlasnej tez

Napisane Apr 30, 2006, 1:04 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

A zdybson a powiedz czy lepiej kręci się 540 jadą cprzodem czy tyłem???:):):)

Napisane Apr 30, 2006, 2:04 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

widzisz gdzieś czytałem że 540 robi sie lepeij jadąc tyłem co ty masz do powiedzenia na ten temat??

Napisane Apr 30, 2006, 4:45 pm
eSBeN

eSBeN

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eSBeN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje wyczyny na rolkach hmmm ;) no jak odpaliłam wroty to siwy dym hehe jechałam plerami po glebie zamiast nozkami przebierac hehe polew był ;) jedna wielka porażka w wykonaniu esbena;)

Napisane Apr 30, 2006, 11:43 pm
zdybson

zdybson

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kruku1991 powiedział(a):
widzisz gdzieś czytałem że 540 robi sie lepeij jadąc tyłem co ty masz do powiedzenia na ten temat??

wątpnie że działa ale mozna sprobowac

Napisane May 1, 2006, 9:04 am
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ktoś kto umie 540 potrzebna dobra rada.
1.) Jak zacząć???
2.) Z czego skakać najlepiej żeby dobrze nauczyć sie ją wykręcać????

Napisane May 1, 2006, 9:52 am
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

no wlasnie ja prubuje z krukiem i jakos nam nie wychodzi wezcie pomuzcie

Napisane May 1, 2006, 9:13 pm
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

heh w sumie fajnie macie, że możecie sobie tak razem jeździć ") ja jakoś już czasu nie moge znaleźć, a jak teraz będę miała go więcej to nie bardzoe jest z kim :(

Napisane May 1, 2006, 10:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja