skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » nasze wyczyny

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
nasze wyczyny
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruku1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słuchajcie ludzie chciałbym wiedzieć co i jak niektórzy juz umieją na rolkach. Nie jestem jakimś asem ale może być ten moze jestem od kogoś lepszy, to wtedy może mu coś doradze a może jestem od kogoś gorszy i to dużo to chętnie się czegos dowiem.:):):) piszcie ludzie co umiecie

*Napisane Apr 29, 2006, 9:22 am
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruku1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wczoraj próbowaliśmy 540 stopni z 30 cm zeskoku i nie uwierzycie zabrakło 90 stopni, a powinienem przecież wykręcić dajcie jakąś mąfra rade jak zacząć 540???:)

Napisane May 5, 2006, 2:55 pm
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja niby jeszcze nie rubuje 540 ale moim zdaniem z 30cm wyskoku przy dobrej predkosci sie to zrobi a oczywiscie trzeba miec spryt zeby sie dobrze dokrecic

Napisane May 5, 2006, 3:17 pm
soorek

soorek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soorek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:(jaki typ !!!!!!!!!!!!!

kruku sie wywalił na grindowaniu
Mówiłem ci żebyś nie próbował :(

Napisane May 5, 2006, 8:07 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

mój wyczyn.... razem z kolegą odkręciliśmy kółka w rekreatkach i spróbowaliśmy zagrindować. Próba i gleba... próba i gleba. W końcu nawet sie udało zrobić ze 15cm i gleba... tak było dwa razy po trzecim nie moge za bardzo ruszać łokciem:)

Napisane May 5, 2006, 8:08 pm
zdybson

zdybson

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kruku1991 powiedział(a):
w rekreatkach

kup agresiwy :D

Napisane May 5, 2006, 8:40 pm
soorek

soorek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soorek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jutrto idziemy na rolki no nie?

ale nie wiem czy ty kruku powinineś iść niech ci ta reka wygoi i wtedy a nie ty chcesz odrazu ja jutro z małpom i z resterem!!!!

i tak bedzie dobrze!!!!!!

Napisane May 6, 2006, 9:17 pm
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nanika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie sie nie zdziwie jak pójdzie. czasami tak jest, że trzeba iść. po prostu jak sie coś kocha to trzeba.

Napisane May 6, 2006, 9:22 pm
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nanika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywiście tego nie pochwalam. dla zdrowia na pewno to nie ejst dobr :]

Napisane May 6, 2006, 9:23 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

spoko ludzie dziś jeszcze mam przerwe a w poniedziałek jak znajde czas wykręce 360 z grabem i zaczne przygotowania do 540:0

Napisane May 7, 2006, 10:54 am
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema ja w tej chwili bede sie uczyl 360 i nie wiem jak sie odzwyczaic od pewnego nawyku ktore mi przeszkadza w kreceniu 360 moze jakas pomoc??

Napisane May 7, 2006, 8:16 pm
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

zależy jaki jest ten nawyk

Napisane May 7, 2006, 10:09 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

rester po prostu podnieś wyżej nogi (o kolana mi chodzi) i bedzie OK zobaczysz:)

Napisane May 8, 2006, 3:25 pm
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

no dobra kruku ale skoro ja ma nawyk ze jedna noga laduje mi normalnie a druga tak zeby sie odrazu odepchnac to troche przeszkadza

Napisane May 9, 2006, 2:26 pm
theduke

theduke

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kruku1991 powiedział(a):
widzisz gdzieś czytałem że 540 robi sie lepeij jadąc tyłem co ty masz do powiedzenia na ten temat??

Naucz się pisać w jednym poście a nie w setkach... śmiecisz a za śmiecenie jest surowa kara... kontynuujcie dyskusję.

Napisane May 9, 2006, 2:28 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

dzięki za powiadomnienie i sorrki za śmiecenie na przyszłośc bede pamiętał

Napisane May 9, 2006, 3:37 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ello dzisiaj z resterem i małpą (jeszcze go nie ma na forum) opracowaliśmy coś na zasadzie "pocztków do gringowania i slajdy" po prostu wskakujemu np. na murek czy schodki z ostrą grawędzią jadąc protso na nią i wskakując robimy jakąś ewolucje teraz jak będe miał wyczynówki tylko będziemy to robić najeżdżająć równolegle i gitara gra:)

EDIT (ZDYBSON): Kruku, edytuj posty zamiast pisac jeden po drugim bo robisz straszny burdel, a jak wczesniej THE DUKE napisał jest za to kara

Napisane May 9, 2006, 8:50 pm Ostatnio edytowane May 19, 2006, 9:27 pm przez zdybson
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

no wlasnie ja sie nauczylem dzis 9 kombinacji jedna wyglada tak rolka jedna jest - a druga jest |wyglada to w calosci w ten sposub --|

Napisane May 9, 2006, 9:32 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

tylko to co pokazał rester robimy jeszcze ze 180 tak że praltycznie jestesstawieni do schodków tyłem:)

Napisane May 9, 2006, 9:50 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

eello słuchajcie mam takie pytanie. Kto z rolkarzy (ale troche doświadczonych) moze mi podac pare ewolucji do 180 i 360??? oba obroty umiem z grabem ale nie mam żadnego pomysłu z czym moge to jeszcze połączyć bardzo prosze o pomoc!!!:)

Napisane May 11, 2006, 3:08 pm
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

siema kruku i ja próbuje coś robić ale nam nic nie wychodzi z Ewolucji pomóżcie co nawet najgorsze rady nas pociesza
dzieki wielkie

Napisane May 11, 2006, 9:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja