skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » nasze wyczyny

Strony: << poprzednia ... 11, 12, 13, 14, 15 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
nasze wyczyny
Kruku1991

Kruku1991

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruku1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słuchajcie ludzie chciałbym wiedzieć co i jak niektórzy juz umieją na rolkach. Nie jestem jakimś asem ale może być ten moze jestem od kogoś lepszy, to wtedy może mu coś doradze a może jestem od kogoś gorszy i to dużo to chętnie się czegos dowiem.:):):) piszcie ludzie co umiecie

*Napisane Apr 29, 2006, 9:22 am
Mi2r

Mi2r

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikuzminski powiedział(a):
mam 12lat jeżdrze już 4 tygodnie umiem 540stopni, 360 z grabem , opanowałem dużo grabow umiem frontside,becksaida czy jakos tak ...  najlepiej mi wychodzi grind na soulu z różnymi dodatkami nóg, mam małe doświadczenie co do rolek ale chyba bede kupywał na przyszłosc Usd Classic Thronne albo Xsjado ucze sie royala, niffity czy jakos tak(chociaz niffity dlamnie sie wygodniej robi ;D)  :P

mam 12 lat i własnie uczę sie pisać od 4 tygodni, umiem podgrzac wode w 540 stopniach i 360. najlepiej mi wychodzi sałatka z kartofli z różnymi dodatkami nóg

Napisane Oct 25, 2010, 9:05 pm
McPioter

McPioter

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McPioter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w 4 tygodnie się za c**ja nie nauczysz 540! I to mając 12 lat, z takim słabym brzuchem!
Co do tematu ja robię hmm xgrinda i ao mizou czasem wchodzi, na funboxie kręcę 540 z mute grabem.
A z przejść to umiem dopiero soul to frontside 180 out
(I powiem wam, że robię to na NILSach w dodatku z całkowicie pozdzieranymi kółkami, zardzewiałymi łożyskami i ogólnie strasznie zajechanymi rolkami. Łożyska wręcz mi wypadają z kółek, a śruby są powbijane w koła. Jak ktoś chce to potrafi :P)

Napisane Oct 27, 2010, 3:00 pm Ostatnio edytowane Oct 27, 2010, 3:02 pm przez McPioter
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

McPioter powiedział(a):
w 4 tygodnie się za c**ja nie nauczysz 540! I to mając 12 lat, z takim słabym brzuchem!
Co do tematu ja robię hmm xgrinda i ao mizou czasem wchodzi, na funboxie kręcę 540 z mute grabem.
A z przejść to umiem dopiero soul to frontside 180 out
(I powiem wam, że robię to na NILSach w dodatku z całkowicie pozdzieranymi kółkami, zardzewiałymi łożyskami i ogólnie strasznie zajechanymi rolkami. Łożyska wręcz mi wypadają z kółek, a śruby są powbijane w koła. Jak ktoś chce to potrafi :P)

Po pierwsze. Skąd wiesz, że nei nauczył się 540 ? Jak ktoś chce to potrafi
Po 2 : xgrindem nie masz się co chwalić.
Po 3:  Co mnie obchodzi na jakich rolkach to robisz ? <ps. Jak dokręcisz kółka do rolek to ci łożyska nie będą z nich wypadać, bo rolka będzie blokowac, więc nie wiem co to ma do rzeczy>

Napisane Oct 28, 2010, 7:40 pm
huuubb

huuubb

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to huuubb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie  umiem nazwac;p  np ze jedna noga na soulu a druga rolke lapie reka , to samo umiem na fakie  na rurze umiem  chyba frontside .

umiem 36 z boxa  i przez boxa  . skok na flacie przez 9 desek (tylko tyle bylo)  nawet wysokie 18 na quarterze gdzies  metr nad quartera  no i chyba wszystko jezdze  niecaly rok

Napisane Nov 1, 2010, 5:45 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2010, 5:45 pm przez huuubb
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

huuubb powiedział(a):
ja nie  umiem nazwac;p  np ze jedna noga na soulu a druga rolke lapie reka , to samo umiem na fakie  na rurze umiem  chyba frontside .

umiem 36 z boxa  i przez boxa  . skok na flacie przez 9 desek (tylko tyle bylo)  nawet wysokie 18 na quarterze gdzies  metr nad quartera  no i chyba wszystko jezdze  niecaly rok

to pierwsze nazywa sie makio z grabem

Napisane Nov 1, 2010, 7:41 pm
McPioter

McPioter

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McPioter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Up to nie jest makio z grabem tylko po prostu makio. Makio bez graba to free makio.

Napisane Nov 2, 2010, 5:48 pm
huuubb

huuubb

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to huuubb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w sumie jezdżę a nie oceniam to  dokladnie nie wiem , ale mam wielka frajde z tego;] ale postaram sie wyszukac nazw i umiec nazywac moje tricki;p

Napisane Nov 2, 2010, 6:23 pm
Strony: << poprzednia ... 11, 12, 13, 14, 15 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja