Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » TechRamps

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
TechRamps
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o tej firmie ?... i o jej przeszkodach
Dla tych którzy jeszcze nie widzieli :D

Napisane Jun 3, 2006, 9:29 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krakowska firma :D najlepsza...

Napisane Jun 3, 2006, 9:35 pm
adamsky

adamsky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamsky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze, to nie jeździłem jeszcze w skateparku ,który zbudowała firma TechRamps, ale mam nadzieje ,ze ktoś kto je robi zna się na rzeczy i nie są to parki z serii "przy podstawówce ,bo samorząd szkolny chciał" w ,których zazwyczaj po prostu ne da się jexdzić. Ale popieram wszystko i wszystkich ,który dają coś z siebie alby polepszyć sytuację polskiej deskorolki.

Napisane Jun 3, 2006, 9:46 pm
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszedłem na i ich stronę i z tego co tam przeczytałem i zobaczyłem sądzę, że firma jest zajebista!!!

Napisane Jun 3, 2006, 10:30 pm
zioomal13

zioomal13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioomal13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebista bo krakowska, krakowska bo zajebista!
fajnie buduje! jeździłem na 3 obiektach tech ramps(na kurdwanowie-skate park oraz na widoku-skate park i minirampa(w krakowie oczywiście))jeździło(-dzi) się oczywiście ! ZAJEBIŚCIE
TR świetnie się spisuje!: B)

*Napisane Jun 3, 2006, 11:12 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam ich rurkę i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Stabilna i dająca wiele możliwości przez to. Tylko odrobinę się noga wygięła już. :hmm:

Napisane Jun 3, 2006, 11:16 pm
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
Mam ich rurkę i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Stabilna i dająca wiele możliwości przez to. Tylko odrobinę się noga wygięła już. :hmm:

bstt ramps juz wkrotce ;)
moje rurki sie nie wyginaja :rolleyes:

Napisane Jun 3, 2006, 11:28 pm
PajakPOLICE

PajakPOLICE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PajakPOLICE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja..... stawailem razem z nimi sk8park w moim miescie (Police) ....2 dni .... i powiem szczerze ze profesjonalizm...owartosc...i pelne zaangazowanie w prace...nie cos w stylu beton bytom...tylko prawdziwi deskorolkarze i rolkarze...firma z zajawa...co tu duzo mowic wedlug mnie najpowazniejsza polska firma budujaca sk8parki  ;)

Napisane Jun 3, 2006, 11:29 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PajakPOLICE powiedział(a):
wedlug mnie najpowazniejsza polska firma budujaca sk8parki  ;)

Zgadzam się. A co do mojej rurki i nogi to po prostu kwestia wykorzystywania owej ;) - jest luz ")

Napisane Jun 3, 2006, 11:34 pm
maciekt06

maciekt06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciekt06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nasz skatepark w Glogowie jest zbudowany przez techramps i swietnie sie smiga ;]

Napisane Jun 3, 2006, 11:38 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

firma ta ma najlepsze przeszkody  polsce:D

Edit: odwołuję to co napisałem wcześniej.Robi najgorsze przeszkody ponieważ niszczą po 2-3 latach użytkowania...

Napisane Jun 4, 2006, 8:23 am Ostatnio edytowane Jul 14, 2010, 2:48 pm przez JackassNT
Luke23

Luke23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Luke23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co trzeba zrobic żeby techramps wybudowało sk8park w moim mieście (w-wie). Mamy tylko Blue City ito na 2 końcu w-wy, a w takim mieście (stolicy) powinno byc chyba sporo sk8parków nie??
Jak to sie stało że powstał np. sk8park w Policach, jakiś sponsor czy co??

Napisane Jun 4, 2006, 11:35 am Ostatnio edytowane Jun 4, 2006, 11:36 am przez Luke23
Wito93

Wito93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wito93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No firma jest super, u mnie w miescie jest skatepark wybudowany przez TechRamps  ;) i nawet spoko jest  :P

Napisane Jun 4, 2006, 11:38 am
lukii

lukii

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukii zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze nie jeżdziłem ale z tego cosłyszalem i widziałem i slyszalem to są bardzi fajne i z wyglądu też

Napisane Jun 4, 2006, 11:42 am
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Luke23 powiedział(a):
Co trzeba zrobic żeby techramps wybudowało sk8park w moim mieście (w-wie). Mamy tylko Blue City ito na 2 końcu w-wy, a w takim mieście (stolicy) powinno byc chyba sporo sk8parków nie??
Jak to sie stało że powstał np. sk8park w Policach, jakiś sponsor czy co??

montuja skatparki tylko w krakowie i okolicach krakowa.
przykro mi  :P

Napisane Jun 4, 2006, 6:43 pm Ostatnio edytowane Jun 4, 2006, 6:44 pm przez finger13
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja