Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » ASG- Air Soft Gun

Strony: << poprzednia ... 61, 62, 63, 64, 65 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ASG- Air Soft Gun
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak trafisz kogos w twarz z małej odległości to bedzie miał nie za ciekawe rany wiec nie polecam strzelania w twarz no i oczywiście mocne okulary obowiązkowo
a zabawa daje rade :)

Napisane Jun 7, 2005, 3:00 pm Ostatnio edytowane Aug 2, 2006, 1:00 pm przez Zyga
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomekas powiedział(a):
Dakota1 powiedział(a):
Jak to jest z kombinezonami taktycznymi? Trzeba coś pod spód zakładać czy tylko kombinezon i jazda?

Wedle wygody. Zazwyczaj pod kombinezon u mnie leci bezrękawnik I przewiewne spodenki .
W zależności od pogody można też założyć coś typu termo. Ja jednak nadal pozostaje przy standardzie US , co najwyżej kombinezon przy opcji ghillie suita.

Ok, wielkie dzięki za odpowiedz. :)

Napisane Jul 24, 2011, 9:28 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale ze mnie archeolog :D
Jestem w liceum, w klasie mundurowej i koledzy ze starszych klas namówili mnie na ASG. Na większości forów tematy o ASG dla początkujących są sprzed kilku lat, dlatego nie wiem czy proponowane modele są dalej w miarę aktualne, dlatego próbuję tutaj. Kupię jakieś dobre ASG dla początkujących do 300 zł? Sprężynowy raczej odpada. Jeden przemądrzały typek mówi że "jeśli chcesz zacząć zabawę w asg musisz wydać minimum 500 zł". Nikt kto zaczyna jakieś nowe hobby, nie przeznaczy tyle na pierwszy sprzęt. Mam nadzieję że ktoś tutaj mi pomoże, z góry dzięki :D

Napisane Nov 10, 2015, 6:19 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wejdz na forum wmasg

Napisane Nov 11, 2015, 9:41 pm
Strony: << poprzednia ... 61, 62, 63, 64, 65 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja