Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Na jakich instrumentach graci...

Strony: << poprzednia ... 7, 8, 9, 10, 11 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na jakich instrumentach gracie ?, ???
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekaw jestem na jakich instrumentach gracie ? Ja uczę się gry na gitarze akustycznej ale cały czas ciągnie mnie do perkusji i bardzo o tym marzę. A jak to z wami jest ?

Napisane Apr 10, 2008, 8:57 pm
Ildek345

Ildek345

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ildek345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grywam sobie na pianinie od kilku lat:)

Napisane Mar 30, 2017, 12:26 pm
MagdaBurzan

MagdaBurzan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagdaBurzan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na pianinku pogrywam sobie od 15 lat juz w sumie xd a od 6 lat na skrzypcach xd

Napisane Jul 12, 2017, 10:44 pm
mayola

mayola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mayola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się uczę od jakiegoś czasu grac na saksofonie. Nie jest to łatwe, ale bardzo się staram. Chcę wymiatać jak ten gość z The Good Sound: https://www.youtube.com/watch?v=m7zhYVp6uds

Napisane Jul 21, 2017, 8:45 am
Ostryko

Ostryko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ostryko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sponsorowane z programu 500 Wałbrzych powiedział(a):
Ciekaw jestem na jakich instrumentach gracie ? Ja uczę się gry na gitarze akustycznej ale cały czas ciągnie mnie do perkusji i bardzo o tym marzę. A jak to z wami jest ?

Ja na klasycznej i elektryku. Kiedys mnie mocno do perkusji ciagnelo  :O

Napisane Aug 4, 2017, 1:08 pm
Strony: << poprzednia ... 7, 8, 9, 10, 11 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja