Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Ubrania » Ubrania

Strony: << poprzednia ... 172, 173, 174, 175, 176 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ubrania
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema.
Przeglądają ciągle prężnie rozwijający się temat o butach naszło mnie czy by nie zrobić podobnego tematu o ubraniach? Jak zrobi się śmietnik albo się nie przyjmie to trudno, POśle się go w PISdu.

Więc... Piszcie o swoich ulubionych markach, co macie na oku, czym się jaracie a np. jest nieosiągalne z powodów finansowych lub innych, czy posiadacie w swojej garderobie coś, co jest rzadko spotykane lub wręcz unikatowe.
Mile widziane zdjęcia lub chociaż dokładne opisy.

UWAGA, jeśli nie wyświetlają się Wam wszystkie posty to w linku zmieńcie liczbę o 15, np:

http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=36315&min=1245&num=15

na

http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=36315&min=1260&
num=15

CYTOWANIE ZDJĘĆ - WARN!

Napisane Aug 4, 2008, 12:02 am Ostatnio edytowane Feb 28, 2009, 9:23 am przez jamie_thomas
krauzik2

krauzik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dostał propsa i już szaleje

Napisane Aug 31, 2009, 10:53 am
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
Można by było zrobić mały 'konkurs' na najlepszy zestaw odzieżowy. Załóżmy, że w I rundzie do dyspozycji macie tylko 1 sklep internetowy i mniej więcej określony styl setu. : )

wyłącz komputer, idź się przewietrzyć.

Napisane Aug 31, 2009, 12:30 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dukatSB powiedział(a):
Można by było zrobić mały 'konkurs' na najlepszy zestaw odzieżowy. Załóżmy, że w I rundzie do dyspozycji macie tylko 1 sklep internetowy i mniej więcej określony styl setu. : )

I na bank pozwolą Ci tutaj posługiwać się linkami do tych "konkursowych" sklepów. Fail...

Napisane Aug 31, 2009, 12:52 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie mogę dostać czarną new ere z znaczkiem fallena?

Napisane Aug 31, 2009, 1:17 pm
Dauer

Dauer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dauer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.snowboard-online.pl/czapka-z-daszkiem-fallen-new-era-black/

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=new+era+fallen&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=new+era+fallen&fp=aaba808e98443e49

Napisane Aug 31, 2009, 5:31 pm
Damiano103

Damiano103

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Damiano103 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To moze zamiast podawać linki do sklepu po prostu fota i jakiś opis np. rozmiar koszulki. ?
I dotyczył by jedynie ciuchów które ktoś posiada.

Napisane Aug 31, 2009, 8:33 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aktualnie zajarałem sie ciuchami INTRUZ. Bardzo dobra jakosc materiału i nadruków. Polecam!

Napisane Aug 31, 2009, 9:37 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mentos999 powiedział(a):
Cholera właśnie tu jest problem bo jak je kupowałem na urban city to nie było napisane dokładnie co to za model... bodajże to jest "just cause" ale nigdzie nie idzie znaleźć zdjęcia żebyś mógł zobaczyc. Teraz już niestety ich nie ma na UC w żadnej kolorystyce. Aj, mogłem zapisać zdjęcie na kompie... zrobię któregoś dnia fotę jak będę u kumpla jego lustrzanką to wszystko ładnie pięknie będzie widać. I z tego co tak zauważyłem to ten fit chyba wyróżnia sie tym że nogawki na samym dole są bardzo wąskie. Przy moim rozmiarze 32 mają tylko 20cm. Coś takiego potrzebuje żeby wiesz nogawki mi nie zakrywały pół buta.

To możesz spróbować czegoś takiego jak np. Enyce Coffe Royal Light. Podobne są i bardzo ładne. To jedyne co narazie kojarzę. Tylko koniecznie Light, a nie Khaki, bo one są mocno szersze. Było kilka takich modeli właśnie na Urban City ale szły jak woda. Parę stron temu dawałem Akademiksy, to poszły chyba w dwa dni wszystkie rozmiary.
A z tą szerokością, to właśnie czasem bywa problem, bo do wysokich butów takie Mass Crime jakie posiadam przykładowo są przejebane strasznie, bo mają 25-26cm szerokości.

Napisane Aug 31, 2009, 10:20 pm
Mentos999

Mentos999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Orson a masz jakieś zdjęcie tych spodni Enyce? bo jakoś nigdzie nie potrafie znaleźć o_O Czekam jeszcze na jakiś model jak coś wymyślisz wyślij pm'a albo odezwij się na gg(jest w profilu). Masz na myśli że te akademiksy zbyt szerokie do Twoich butów? No własnie dla mnie 25cm to jest zdecydowanie za wiele. Mam jedne 23cm i mi to nie odpowiada dlatego szukam czegoś węższego właśnie ze 20cm jak w tych ecko wtedy jest idealnie.

Napisane Aug 31, 2009, 11:16 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Mentos999 powiedział(a):
Masz na myśli że te akademiksy zbyt szerokie do Twoich butów?

Nie, tamte właśnie zajebiste były ;) .

A te Enyce dawałem w tym temacie ale link padł i już ich nie ma. Były też z Urban City, a na Allegro lolas ma tylko Khaki, a tam na dole masz 26cm. A Light było 21-22 chyba.

http://www.usstyle.nazwa.pl/foto/odziez/enyce/spodnie/005/037.1.jpg
Coś takiego ale sporo węższe no i przecierany jasno-niebieski.

Napisane Sep 1, 2009, 12:24 am
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Damiano103 powiedział(a):
To moze zamiast podawać linki do sklepu po prostu fota i jakiś opis np. rozmiar koszulki. ?
I dotyczył by jedynie ciuchów które ktoś posiada.

O to mi właśnie chodziło, tyle, że wybór masz spośród jednego sklepu internetowego. A dajesz tylko zdjęcia. No, ale zapewne będę zaraz zjechany przez połowę userów, więc nie chcę nic sugerować.

Napisane Sep 1, 2009, 1:31 am
rohen

rohen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rohen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dresy, t-shirty, bluzy + kaptur
everlast, umbro, losndale, nike i reszta tych sportowych marek...

Napisane Sep 1, 2009, 9:20 am
MonkiPL

MonkiPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MonkiPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możecie mi znaleźć podobne spodnie co ma lizard na filmiku (chodzi mi o waskie nogawki z dołu a troche szersze na górze)
klik

Napisane Sep 1, 2009, 2:01 pm Ostatnio edytowane Sep 1, 2009, 2:03 pm przez MonkiPL
Mentos999

Mentos999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to te lighty to by były idealne.... ale chyba teraz nigdzie ich nie dostane co nie ? Może coś z innych firm ?

Napisane Sep 1, 2009, 2:09 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Teraz raczej nigdzie nie kupisz.
Mówię, poczekaj trochę aż będą nowe dostawy, bo narazie wszędzie wyprzedają co mają. Za jakiś czas też na coś podobnego będę polował.

Napisane Sep 1, 2009, 4:41 pm
Strony: << poprzednia ... 172, 173, 174, 175, 176 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja