Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak to zrobić?

Strony: << poprzednia ... 39, 40, 41, 42, 43 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to zrobić?, lub co robię zle?
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz jak robi się dany trick?
A może siedzisz już trochę w temacie ale i tak niektóre tricki sprawiają ci kłopot?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

*Napisane Sep 20, 2010, 10:36 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:29 am przez Kroolik78
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mateiso powiedział(a):
Dopiero co zaczynam na deskorolce, umiem się odpychać i jako tako jechać ale chciałem się nauczyć ollie, narazie robię w miejscu ale nie wychodzi mi w ogóle... deska leci do przodu albo na boki, jak mam to zrobić ?

dairane1980 powiedział(a):
Odświeżam pytanie kolegi powyżej. Wiemy że to pewnie nie jest jakiś bardzo wymagający trick i ale porady z podstaw by się na pewno przydała.

Ćwicz i tyle jakiejś szczególnej porady nie mam, ale nie uczyć się w miejscu bo potem w jeździe będzie Ci ciężko.

Napisane Sep 14, 2016, 8:45 am
skatev

skatev

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatev zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja Wam zazdroszczę - ile razy bym nie próbował zrobić czegokolwiek, to zawsze zaliczam glebę - a ja się bardzo szybko zniechęcam... :/

Napisane Dec 18, 2017, 1:20 pm
Strony: << poprzednia ... 39, 40, 41, 42, 43 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja