Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Skimboard

Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skimboard
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wszystkich zainteresowanych w dziale Skimboard. Temat ten założyłem po części szukając odpowiedzi na pytania, jednakże przeczesując wyszukiwarkę nie znalazłem nic podobnego, więc może służyć również za pole dyskusyjne dla ludzi, którzy zamiast pytać będą odpowiadać lub...opowiadać ^^)

Dla wszystkich którzy nie wiedzą czym jest skimboard:

Almanah Skimboardu

Napisane Jun 6, 2011, 2:44 pm Ostatnio edytowane Jul 6, 2011, 3:06 pm przez kmilkmil
Kamilos1209

Kamilos1209

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamilos1209 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć jestem Kamil i chciałbym zaprosić lub coś w tym stylu do jazdy na Stargańcu .
Starganiec to takie jeziorko w katowicach koło Mikołowa . Jak na razie jezdżę tam saam a miło by było jakby się znalazł ktoś jeszcze . Brzeg jest dosć płytki , brzeg ma ok. 45 metrów . W razie jakiś pytań piszcie na mail : jehot12@onet.pl

Napisane May 24, 2017, 4:24 pm
Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja