Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Literatura grozy

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Literatura grozy, up
panFinger

panFinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panFinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czytacie książki z gatunku horroru ? Lubicie je ?

Piszcie w tym temacie co czytacie, co przeczytaliście, jakie wrażenia, co macie zamiar zakupić w najbliższym czasie, która książka wam się najbardziej podobała ?

:hannibal:

Zapraszam do dyskusji  :cyclops:

Napisane May 5, 2012, 10:03 pm Ostatnio edytowane May 5, 2012, 10:05 pm przez panFinger
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stephen King, mistrz!

Napisane May 20, 2012, 10:21 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie czytam książek bo znajomi by sie ze mnie śmiali.
Nigdy nie można być za bardzo oczytanym.

Napisane May 20, 2012, 4:42 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie czytam bo nie lubie.

Napisane May 20, 2012, 7:52 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane May 21, 2012, 6:19 pm
fingerFB

fingerFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Howard Phillips Lovecraft

Napisane May 21, 2012, 7:06 pm
MrDariusz

MrDariusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDariusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja raczej czytam thrillery i kryminały, horrory wolę oglądać na dużym ekranie, lepszy efekt. Mogę polecić H. Cobena. Ma fajny styl pisania, a historie naprawdę wciągają.

Napisane Dec 14, 2017, 9:58 am
skatev

skatev

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatev zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stephen King - jestem właśnie na etapie jego książek, ale polecam również Marca Elsberga i Charlotte Link - to taki troche kryminał bardziej, ale też potrafi wciągnąć. ;)

Napisane Dec 18, 2017, 1:30 pm
shoo

shoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oh King rozgrzal wiele umyslow

Napisane Jan 21, 2018, 9:55 am
MrDariusz

MrDariusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDariusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No King jest już prawdziwą legendą i myślę, że został pewnym wyznacznikiem dla wielu autorów. Ja ogólnie wolę kryminały ale historie, które pisze King bardzo działają na moją wyobraźnie. Ogólnie to z jednej strony faktycznie się boisz a z drugiej strony nie możesz przestać czytać:)

Napisane Feb 16, 2018, 8:36 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja