Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Breakdance » Bardzo ważne. Jak nazywa się ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bardzo ważne. Jak nazywa się TO
Lolek1231

Lolek1231

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolek1231 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Jak nazywa się ten power/freeze?
http://img94.imageshack.us/img94/5262/bbbbbbbbbw.jpg

z góry dziękuję

Napisane May 15, 2012, 9:05 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie interesuje się bd,ale google po 30 sekundach szukania naprowadziło mnie na ruch "pike".Tobie też polecam taką stronę na przyszłość i jest oddzielny temat.

Napisane May 15, 2012, 9:49 pm
Lolek1231

Lolek1231

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolek1231 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyobraź sobie że szukałem w google i nie znalazłem.

Napisane May 15, 2012, 9:56 pm
curisco

curisco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to curisco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W capoeira jest to au batido doupla .

Napisane May 15, 2012, 10:40 pm
MiniKaju

MiniKaju

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiniKaju zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewiem jak sie nazywa, ale wyglada zajebiscie :D
:)

Napisane Jun 9, 2012, 4:34 pm
wul

wul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest napowietrzna kamasutra

Napisane Jun 11, 2012, 4:40 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja