Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Nike Air Force 1

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nike Air Force 1
cane

cane

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cane zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko. Myślę o kupniu air force na lato. Mam pytanie. Czy nie są to buty za grube na tą porę roku?

Napisane May 16, 2013, 10:22 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak

Napisane May 17, 2013, 12:18 am
dominikc

dominikc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominikc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Czy AF1 low na zime to bedzie dobry wybór czy jednak nie nadają się?

Napisane Dec 2, 2013, 9:59 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bez przesady. Chodzenie w zime w wysokich traperach Mass czy K2 to juz obciach w polskich gimbazjach?

Napisane Dec 2, 2013, 11:56 pm
dominikc

dominikc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominikc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie. Koledzy się ze mnie śmieją i czasami mnie biją jak przyjdę w takich butach :(

Napisane Dec 3, 2013, 1:03 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przykre... Co do tych low to jestem na nie.

Napisane Dec 3, 2013, 4:02 pm
Rubini

Rubini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rubini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zimę AF1 za kostkę z goretexem. Polecam. Można je kupić na stronie ***, ale polecam najpierw załatwić sobie kupon rabatowy do nich *****. Zawsze kilkadziesiąt złotych w kieszeni.

Napisane Dec 5, 2013, 12:34 am Ostatnio edytowane Jan 8, 2014, 9:26 am przez Zyga
baton14

baton14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to baton14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chuja, na zime tylko duckboty af1

Napisane Jan 7, 2014, 8:59 pm
jacektalin

jacektalin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jacektalin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Air Force to jeden z najlepszych modeli jakie wypuścił Nike. Czy są to odpowiednie buty na tę porę roku? Moim zdaniem tak, sprawdź modele na https://adrenaline.pl/ bo masz różne wysokości obuwia Low, Mid itp.

Napisane Nov 5, 2019, 10:58 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja