Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia ... 9, 10, 11, 12, 13 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
Gutan

Gutan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak tylko ogarnę uczelnię, to z chęcią coś wyskrobie. Całkiem niezła myśl:).

Napisane Jun 4, 2013, 8:50 pm
Sugan

Sugan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sugan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znacie jakiś sposób na chujowe, wolne łożyska ? Jak kupie to przyją mi za pare dni a nie chce sie męczyć. Próbowałem smarem potraktować to było jeszcze gorzej

Napisane Jun 24, 2013, 3:19 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sugan powiedział(a):
znacie jakiś sposób na chujowe, wolne łożyska ? Jak kupie to przyją mi za pare dni a nie chce sie męczyć. Próbowałem smarem potraktować to było jeszcze gorzej

Spróbuj popsikac WD40

Napisane Jun 24, 2013, 6:19 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sugan powiedział(a):

Są specjalne oliwy do tego ale możesz spróbować zwykłą oliwą do maszyn

Napisane Jun 25, 2013, 9:25 am
Sugan

Sugan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sugan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzięki ale przeżyje, za pare dni mi FLIPY przyjdą jeee  B)

Napisane Jun 26, 2013, 1:02 am
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie czytałem wszystkich postów, ale mam sposób na naklejanie gripu np. drugi, trzeci raz.

Zwykle odklejamy go. Potem szmatkę owiniętą na palcu ,,kąpiemy'' w rozpuszczalniku. No i po prostu czyścimy dechę.

Każdy na pw zna ten sposób, ale może jedni nie :)

Napisane Dec 24, 2013, 9:16 pm Ostatnio edytowane Dec 24, 2013, 9:16 pm przez kamoxcraft
bifi

bifi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bifi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znacie jakiś sposób na wyłażące bushingsy? Chwila jazdy i wyłazi bokiem, nieważne jak dokrece kingpin nic nie pomaga. Truck przez to się krzywi i jeździć nie idzie : /
Trucki krux

Attached file: IMG_20180604_201525_HDR.jpg (13 downloads, 1582 KB)

Napisane Jun 4, 2018, 8:20 pm
Strony: << poprzednia ... 9, 10, 11, 12, 13 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja