Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » porady dotyczace schudniecia

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
porady dotyczace schudniecia
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam taka sytuacje ze jestem w szpitalu leczony na depresje po próbie samobijczej ale mniejsza z tym. Nudzi mi sie zajebiscie wiec wymyśliłem sobie zabawkę żeby schudnąć. Waze 90kg przy wzroście 182 cm. Kiedys wazylem 70kg przy wzroście 182 i to jest mój domyślny cel. Waga 70 kg. Dostaje wenlafeksyne oraz tyroksyne i depakine. Tyroksyna z tego co czytałem hormon tarczycy, jesli ma sie go nadmiar to się chudnie. A skoro dostaje tyroksyne w tabletkach to domyślam sie ze mam jej delikatnie ponad standard. Jem dziennie 6 kromek chleba z keczupem oraz 2-3 banany lub pomarancze. Co dwa dni przyjeżdżają rodzice wtedy jem 3 kromki chleba jajecznice i pierogi ruskie. Pije 20kaw dziennie, prawie nie śpię, często sie wyprozniam. Schudnę w ten sposób? Wydaje mi sie ze jem dużo mniej niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne dla osób w wieku 22 lat, wiec powinienem schudnąć. Dobrze mysle?

Czekam na opinie

*Napisane Dec 15, 2014, 10:17 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pochwalę się, że nie jest tak źle jak co roku :D
1 kg więcej :D

Napisane Jan 5, 2015, 2:10 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):

1 kg więcej :D

Czyli dobra kupa i po sprawie :D

Napisane Jan 5, 2015, 2:49 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 kg przybyło :D A co do schudnięcia to nie będę powielał postów i tylko się zgodzę z poprzednikami ;)

Napisane Jan 8, 2015, 3:56 pm
kamilkamil1

kamilkamil1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilkamil1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej to trening i odpowiednia dieta. Ja innego wyjscia nie widzę, żeby schudnąć, czuć się dobrze, dostarczać odpowiednią ilość składników odżywczych i zdrowo gubić kilogramy.

Napisane Jan 25, 2018, 8:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja