Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Domowe studio

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Domowe studio
KarolAzi

KarolAzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolAzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam Wszystkich. Mam kilka pytan odnosnie produkcji beatow w domowym zaciszu. Chce kupic jakis gramofon, tylko i wylacznie do samplowania. Jaki? Mozliwie jak najtaniej oczywiscie hehe. Bedzie potrzebny rowiez jakis interfejs audio, tanioszka oczywiscie.. Obecnie klece cos na DAW ale w przyszlosci chce kupic MPC Studio wiec jakiego interfejsu potrzebuje ze by to wszystko razem ze soba ''spiac''? Mam monitorki AKAI USB oraz LPK mini rowniez USB. Jak podpiac to wszystko ze soba zeby gralo elegancko? Prosze o konkretne modele interfejsu jak i gramofonu bo juz sie pogubilem od przegladania tego internetu.. tyle tam tego.. haha. Z gory dzieki za pomoc. Piszcie podawajcie swoje propozycje, wszystkie rady i uwagi sa dla mnie cenne. Piona!

*Napisane Oct 28, 2015, 9:45 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja