Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Prośba o pomoc w znalezieniu ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Prośba o pomoc w znalezieniu modelu butów Nike
Glowasz

Glowasz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Glowasz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, w 2012 roku będąc w Londynie kupiłem buty Nike skórzane z różowo pomarańczowym środkiem, to chyba bright crimson. Problem w tym, że kupywałem je w pośpiechu nie patrząc nawet czy to są męskie, damskie czy unisex, również nie wiem z jakiej to kolekcji a chciałbym je teraz kupić. Proszę o pomoc, dzięki :D
Jedyne zdjęcie jakie mam

Napisane Aug 4, 2016, 9:43 am Ostatnio edytowane Aug 4, 2016, 9:46 am przez Glowasz
Glowasz

Glowasz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Glowasz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako ze nie moge wstawic zdjecia w edytowanym poscie zamieszczam je tu

Attached file: nike.png (41 downloads, 49 KB)

Napisane Aug 4, 2016, 9:46 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obawiam się, że kolekcji z 2012 już nie znajdziesz. (kolory zmieniają się praktycznie co sezon)

Napisane Aug 4, 2016, 9:55 am
Glowasz

Glowasz

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Obawiam się, że kolekcji z 2012 już nie znajdziesz. (kolory zmieniają się praktycznie co sezon)

No trudno. Podpowiedziałbyś w jakich kolekcjach mógłbym szukać takich podobnych, tzn zielonego pojęcia nie mam czy są one przykładowo air force czy z kategorii lifestyle, sport itp. W 2012 nie byłem jakoś specjalnie obeznany w tym temacie a właśnie nowe zamierzam kupić i przypomnialem sobie o tych z 2012

Napisane Aug 4, 2016, 11:14 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam pojęcia

Napisane Aug 5, 2016, 12:50 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja