Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » najlepszy czas na kupowanie s...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
najlepszy czas na kupowanie sprzetu - teraz?
adasko7

adasko7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adasko7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy uwazacie ze warto teraz tzn latem inwestowac w sprzet - kiedy sa wyprzedaze i nizsze ceny? czy nie ma to sensu?  jesli tak to jakie sklepy polecacie (gdzie nie zostały same ochłapy?). Stacjonarne śląsk lub online. Poszukiwane: spodnie na snowboard, bluzy snowboardowe i ewentualnie fajne akcesoria marki burton(deski mam juz 2 wiec starczy;))

Napisane Jun 26, 2017, 2:01 pm
siwysiwek

siwysiwek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwysiwek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teraz już ceny poszły w górę. Najlepiej szukać okazji po sezonie. Chyba że potrzebujesz na ten sezon to musisz zacząć szukać teraz.

Napisane Sep 25, 2017, 2:39 pm
Jago19

Jago19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jago19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wydaje mi się, że zarówno lato jak i zima są dobre na kupno sprzętu, szczególnie w dobie wiecznych promocji. Ja np upolowałam  tym roku kask Buron na minus 30%, więc była to dosyć spora obniżka. Warto jest polowac na promocje jak Black Friday czy te poświąteczne. Można fajny sprzęt kupić nawet w styczniu i jechac na narty czy snowboard w lutym. Ja zawsze poluje na rzeczy Buron, mojej ulubionej firmy. Zarówno deska jak i akcesoria u mnie saą z tej firmy. Nikt tak jak oni nie zna się na rzeczy, poczytajcie sobie http://sportowe-informacje.com/poznaj-historie-marki-burton/http://sportowe-informacje.com/poznaj-historie-marki-burton/

Napisane Dec 11, 2018, 9:56 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja