Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » "Starzy" użytkownicy.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Starzy" użytkownicy.
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat stworzony w sumie z ciekawości sprawdzenia ilu ludzi ze "starej gwardii" jeszcze się tutaj pojawia. Bo czasem widzę zalogowanych userów z przebiegiem kilku tysięcy dni, ale brak ich aktywności w słowie pisanym. Dlatego nie wymagam wiele - podbij tylko temat.  ;)

Napisane Oct 21, 2017, 8:46 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To prawda, że nie wróci, ale jednak Anderdziadków, nawet po kilku latach nieobecności tutaj łapie natchnienie żeby się zalogować. Czyli stara gwardia jednak nie zapomniała o tym portalu i jego duch nie zginie  :cyclops:

Napisane Nov 25, 2018, 1:26 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szanuję też za niezmieniony layout forum. Swoją drogą ciekawe co tam u Rycha, jeśli dobrze kojarzę nick, największego konserwatysty forum  :cyclops:

Napisane Nov 25, 2018, 8:09 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
To prawda, że nie wróci, ale jednak Anderdziadków, nawet po kilku latach nieobecności tutaj łapie natchnienie żeby się zalogować. Czyli stara gwardia jednak nie zapomniała o tym portalu i jego duch nie zginie  :cyclops:

No ciężko zapomnieć, gdy się tu popisało przez parę dobrych lat i powymieniało poglądy z ludźmi na co dzień obcymi, a jednak czasem tak podobnymi hehehe. Pozdro!

Napisane Dec 5, 2018, 4:29 pm
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet pamiętam jeszcze hasło :)

*Napisane Dec 21, 2018, 3:24 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiosna powoli wraca, mysle juz o rowerze i przypomnial mi sie anderek.. i wszedlem i nie wierze.

Jaka nostalgia, jakie tu spustoszenie. Az wierzyc sie nie chce ile przez te kilka lat zycie potrafi sie zmienic.

Pozdrawiam starych szydercow i trolow.

Napisane Feb 2, 2019, 11:05 am
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zalogowalem sie. Zyje, jezdze, jest git. Nie usuwam konta bo mam tu stare zdjecia, ktorych nie mam juz na dysku bo sie spalił...

Napisane Feb 5, 2019, 11:40 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

webster powiedział(a):
Zalogowalem sie. Zyje, jezdze, jest git. Nie usuwam konta bo mam tu stare zdjecia, ktorych nie mam juz na dysku bo sie spalił...

Niby w internecie nic nie ginie ale... pobierz sobie te zdjęcia.

Napisane Feb 6, 2019, 11:00 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
webster powiedział(a):

Niby w internecie nic nie ginie ale... pobierz sobie te zdjęcia.

Szykuje się coś o czym powinniśmy wiedzieć? Zamknięcie strony, czy coś takiego? Zaniepokoiles mnie tym postem

Napisane Feb 7, 2019, 10:00 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Noo... Zyga tłumacz się teraz

Napisane Feb 7, 2019, 8:22 pm
kudlik

kudlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kudlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zalogowałem sie dzisiaj jakos po 7 latach nieobecności :D

Napisane Feb 8, 2019, 9:17 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To co z tym czatem

Napisane Mar 31, 2019, 9:41 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2019, 9:43 pm przez guitarsk8
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

guitarsk8 powiedział(a):
danlancher powiedział(a):
Wiosna powoli wraca, mysle juz o rowerze i przypomnial mi sie anderek.. i wszedlem i nie wierze.

Jaka nostalgia, jakie tu spustoszenie. Az wierzyc sie nie chce ile przez te kilka lat zycie potrafi sie zmienic.

Pozdrawiam starych szydercow i trolow.

Boże piszę tutaj, pierwszy raz po jakiś 5 latach. Wieje nostalgią, nic tylko odpalić gadu gadu w tle i czytać shoutboxa [*]. Dzięki anderek za szkołę życia.

Mam nadzieję, że weterani pamiętają tą świetną produkcję :3

https://www.youtube.com/watch?v=Z4KnTeHTcd8

Napisane Mar 31, 2019, 9:44 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2019, 9:49 pm przez ArTiK
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

guitarsk8 powiedział(a):
To co z tym czatem

dzisiaj będzie ;)

Napisane Apr 1, 2019, 10:27 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

ArTiK powiedział(a):
nic tylko odpalić gadu gadu w tle i czytać shoutboxa [*].

Taaa... wracał człowiek ze szkoły i kit, że gadał z ziomkami non stop na przerwach, ale w domu i tak odpalał gg i nawijał dalej. A w między czasie właśnie siedział na tutejszym forum, bo było tylu ludzi, że wymiana postów wyglądała jak zwykła rozmowa...

Napisane Apr 1, 2019, 7:37 pm Ostatnio edytowane Apr 1, 2019, 7:42 pm przez Boro92
pieszek

pieszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pieszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka Weterani!
Wróciłem z ciekawości po jakichś 10 latach :)
Zajawki dawno już minęły choć deskorolkę reaktywowałem rok temu żeby się trochę poodpychać a fingerboard leży bez kółek zakurzony choć często wraca mi ochota żeby na nim pośmigać :)
Fajnie wrócić po czasie, pooglądać gify i przypomnieć sobie jak się jeździło kiedyś na fingerboardzie- z tego co mi się wydaje to już wymarła dyscyplina a przynajmniej nikt już nie trzyma poziomu takiego jak za "naszych" czasów.
Pozdro dla wszystkich!

Napisane Apr 17, 2019, 11:58 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja