Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » "Starzy" użytkownicy.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Starzy" użytkownicy.
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat stworzony w sumie z ciekawości sprawdzenia ilu ludzi ze "starej gwardii" jeszcze się tutaj pojawia. Bo czasem widzę zalogowanych userów z przebiegiem kilku tysięcy dni, ale brak ich aktywności w słowie pisanym. Dlatego nie wymagam wiele - podbij tylko temat.  ;)

Napisane Oct 21, 2017, 8:46 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja sie przeziebilam.
Jestem blondynkom.
Mam kota persa

Maluje narazie w pokoju dzieci minionki.
No takie zyczenia.

Napisane Apr 18, 2019, 10:12 am
Domen96

Domen96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Domen96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja po 7 latach wróciłem do deski, a jak deska to i andergrand.pl :D Pewnie zostanę tu na dłużej...

Napisane Apr 29, 2019, 8:52 am
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem i ja po króciutkiej przerwie

Napisane Apr 30, 2019, 9:01 pm
tojfel

tojfel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tojfel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie się podział shoutbox?  :cyclops:

Napisane May 4, 2019, 11:41 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skąd Was tu nagle tylu ? Shoutbox to słowo zakazane w słowniku Zygi  :cyclops:

Napisane May 5, 2019, 10:26 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Skąd Was tu nagle tylu ? Shoutbox to słowo zakazane w słowniku Zygi  :cyclops:

:box:

Napisane May 6, 2019, 9:16 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):
guitarsk8 powiedział(a):
danlancher powiedział(a):
Wiosna powoli wraca, mysle juz o rowerze i przypomnial mi sie anderek.. i wszedlem i nie wierze.

Jaka nostalgia, jakie tu spustoszenie. Az wierzyc sie nie chce ile przez te kilka lat zycie potrafi sie zmienic.

Pozdrawiam starych szydercow i trolow.

Boże piszę tutaj, pierwszy raz po jakiś 5 latach. Wieje nostalgią, nic tylko odpalić gadu gadu w tle i czytać shoutboxa [*]. Dzięki anderek za szkołę życia.

Mam nadzieję, że weterani pamiętają tą świetną produkcję :3

https://www.youtube.com/watch?v=Z4KnTeHTcd8

Nie wierze, ze to wyszlo spod moich rak :) Majstersztyk.

I tez ciezko mi uwierzyc w to, ze ostatnio logowalem sie tu 3 miesiace temu by napisac post...a mialem wrazenie, ze to byly 3 tygodnie.

Napisane May 7, 2019, 9:04 pm
ulmanos

ulmanos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ulmanos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale jaja to forum jeszcze żyje :D siema po x latach :D

Napisane Jul 19, 2019, 1:45 am
adam09

adam09

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adam09 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale jaja, po x latach wchodząc tutaj przypadkowo stwierdziłem ze musze zobczyc czy w ogole jeszcze mój profil istnieje. Na dodatek ten temat mi wyskoczył jako pierwszy, więc musiałem zostawić ślad po sobie, choć nie pamiętam ile lat temu się ostatnio udzielałem. Pozdrawiam wszystkich, może będę tu zaglądał

Napisane Jul 20, 2019, 2:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja