Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » "Starzy" użytkownicy.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Starzy" użytkownicy.
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat stworzony w sumie z ciekawości sprawdzenia ilu ludzi ze "starej gwardii" jeszcze się tutaj pojawia. Bo czasem widzę zalogowanych userów z przebiegiem kilku tysięcy dni, ale brak ich aktywności w słowie pisanym. Dlatego nie wymagam wiele - podbij tylko temat.  ;)

Napisane Oct 21, 2017, 8:46 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja sie przeziebilam.
Jestem blondynkom.
Mam kota persa

Maluje narazie w pokoju dzieci minionki.
No takie zyczenia.

Napisane Apr 18, 2019, 10:12 am
Domen96

Domen96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Domen96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja po 7 latach wróciłem do deski, a jak deska to i andergrand.pl :D Pewnie zostanę tu na dłużej...

Napisane Apr 29, 2019, 8:52 am
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem i ja po króciutkiej przerwie

Napisane Apr 30, 2019, 9:01 pm
tojfel

tojfel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tojfel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie się podział shoutbox?  :cyclops:

Napisane May 4, 2019, 11:41 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skąd Was tu nagle tylu ? Shoutbox to słowo zakazane w słowniku Zygi  :cyclops:

Napisane May 5, 2019, 10:26 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Skąd Was tu nagle tylu ? Shoutbox to słowo zakazane w słowniku Zygi  :cyclops:

:box:

Napisane May 6, 2019, 9:16 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):
guitarsk8 powiedział(a):
danlancher powiedział(a):
Wiosna powoli wraca, mysle juz o rowerze i przypomnial mi sie anderek.. i wszedlem i nie wierze.

Jaka nostalgia, jakie tu spustoszenie. Az wierzyc sie nie chce ile przez te kilka lat zycie potrafi sie zmienic.

Pozdrawiam starych szydercow i trolow.

Boże piszę tutaj, pierwszy raz po jakiś 5 latach. Wieje nostalgią, nic tylko odpalić gadu gadu w tle i czytać shoutboxa [*]. Dzięki anderek za szkołę życia.

Mam nadzieję, że weterani pamiętają tą świetną produkcję :3

https://www.youtube.com/watch?v=Z4KnTeHTcd8

Nie wierze, ze to wyszlo spod moich rak :) Majstersztyk.

I tez ciezko mi uwierzyc w to, ze ostatnio logowalem sie tu 3 miesiace temu by napisac post...a mialem wrazenie, ze to byly 3 tygodnie.

Napisane May 7, 2019, 9:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja