Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » "Starzy" użytkownicy.

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Starzy" użytkownicy.
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat stworzony w sumie z ciekawości sprawdzenia ilu ludzi ze "starej gwardii" jeszcze się tutaj pojawia. Bo czasem widzę zalogowanych userów z przebiegiem kilku tysięcy dni, ale brak ich aktywności w słowie pisanym. Dlatego nie wymagam wiele - podbij tylko temat.  ;)

Napisane Oct 21, 2017, 8:46 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Patrzcie jakie to dziwne. Ludzie mieli konta na przeróżnych portalach, czy to społecznościówkach z tamtych lat typu e-pulsy, fotki itp, czy innych tematycznych. A mimo to po kilku, a nawet czasami kilkunastu latach przypominają sobie, że był taki Andegrand  :P
Swoją drogą, to jestem trochę zdruzgotany faktem, że jestem tutaj starszy stażem niż niektórzy i nie mam "custom" statusu  :cyclops:

Po custom status trzeba wysłać SMS o treści "custom" na nr 0700 (opłata 10.44 waluty obcej, opłata jakąś ekstra dla mnie pod oddzielnym numerem) i czekać 3 lata. Napisz do Zygi, że custom się należy, albo zapytaj czy można dostać skoro strona poza garstką ludzi trupem świeci (zastanawia mnie tylko ilość gości, bo momentami po 200 jest) . Ja moda w śmieszny sposób dostałem, bo jak syf na forum zobaczyłem, to się sam zaoferowalem że pomogę ogarniać i dla Zygi to pasowało. PS nie zaczynaj pić, ja do kolezki w sobotę poszedłem i nie wiem gdzie sobota minęła hahaha. Pije kielicha, ciemno. Odstawiamy na stół, świt  :thinking:

Napisane Dec 16, 2019, 1:40 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2019, 2:55 pm przez 666gosc666
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga to zły człowiek :P Ludzie zaczęli się pojawiać to nie chciał włączyć shoutboxa  :cyclops: Teraz to właśnie nie jest mi custom potrzebny, bo niby kto ma to podziwiać ? Ten licznik również mnie zastanawia, ale podejrzewam, że on nie wyświetla realnej ilości.
Po Twojej wypowiedzi wnioskuje, że alkohol przyspiesza czas, także mi to pasuje, haha.

Napisane Dec 18, 2019, 8:24 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Trochę tych "Dziadków" Andegranda pamięta  :P

ojj pamięta

Napisane Dec 31, 2019, 11:22 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyguś nie taki zły jak go malują ;) Szkoda, że już się nie da tego rozkręcić jak za najlepszych czasów, bo brakuje mi foruma nie powiem, że nie hehehehe. Fajnie się wymieniało z ludźmi poglądy, nie raz się za nie obrywało, no ale nikt nie jest idealny przecież. A mimo to z wiekiem mi tego brakuje, bo boom na fejsa to wszystko jakby zabrał. Ale od czasu do czasu wpadam zajrzeć co się dzieje na stronie, dla której, fakt faktem, trochę czasu poświęciłem :) Pozdrawiam Was młodzieży w tym nowym roku i życzę wszystkiego dobrego.

Rikardo a.k.a. Wasz ulubieniec z działu Blek Mjuzik ;)

Napisane Jan 17, 2020, 4:29 pm Ostatnio edytowane Wczoraj, 7:19 pm przez Rysiunio
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja