Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Problem - pękają mi kingpiny

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Problem - pękają mi kingpiny, Problem
KacperPL1

KacperPL1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperPL1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.Jezdze na desce juz okolo pół roku.Od zawsze pękają mi kingpiny nw co sie dzieje i dlaczego.Ale poradziłem se z tym problemem.Kupuje mocniejsze i wieksze śruby robie większą dziure w tym base plate.A od niedawno zaczeło mi pękać te base plate to chyba juz 3 w przeciągu 2 tyg.Dodam ze wlasnie od tego czsu mam nowy blat który jest zbyt szeroki porównujac do traków czy jest mozliwość ze to przez to? Dodam tez ze base plate pęka tylko po 1 stronie zresztą tak samo jak kingpiny.

*Napisane Jan 6, 2018, 11:24 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak rozwiercałeś to pewnie naruszyłeś i osłabiłeś konstrukcję.

ile ważysz? może spadasz na deskę pod kątem - w sensie że wyginasz ją zawsze na jedną stronę. Tak zgaduję bo nie tak łatwo złamać kingpina, a mówisz, że kingpiny pękają nagminnie.

No i  3 w przeciągu 2 tyg ?!? Jakieś markowe masz te trucki?

Napisane Jan 8, 2018, 10:36 am
KacperPL1

KacperPL1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperPL1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo prawdopodobne ze naruszylem konstruckje.Waze okolo 65 kg.I mam zbyt szeroki deck i mysle ze wlasnie temu laduje czesto pod kątem.Te kingpiny i base plate były z jakichś słabych desek ktore miałem to moze temu pękały tak.Ogólnie mam tracki Amok kosztuja około 100 zl przez ten czas poczytałem trochę o nich i faktycznie to norma.Nie zostaje nic inego jak kupić nowe trucki.
Dzięki za odpowiedz.

Napisane Jan 10, 2018, 2:47 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kup trucki dopasowane do szerokości decku i pamiętaj, że na większość usterek jest gwarancja. Oczywiście nie dotyczy ona rozwiercenia itp ale jak coś ma wadę to można reklamować.

Napisane Jan 10, 2018, 8:44 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja