Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blat ,a trucki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blat ,a trucki
szokus

szokus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szokus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam mam pytanie chciałbym skompletować swoja pierwszą deskorolkę. Wybrałem już większość
ale nie wiem do końca czy blat będzie pasować do trucka. Czy szerokość deski 20.4 ,a szerokość trucka 19.3 będą do siebie pasować? jest to różnica tylko 1cm ale nie wiem czy może ten 1cm w jakimś stopniu psuć komfort jazdy. Dlatego chciałbym się was poradzić.

*Napisane Jan 27, 2018, 11:56 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytanie to było już 100 razy odpowiedziane.
Trucki nie powinny wystawać więcej niż szerokość nakrętki i nie być tez dużo mniejsze.
1 cm to 0,5 cm na stronę. Teoretycznie przy węższych truckach deskorolka będzie Ci mocniej skręcała, ale moim zdaniem nie odczujesz problemów.

Napisane Jan 29, 2018, 2:20 pm Ostatnio edytowane Jan 29, 2018, 2:23 pm przez Zyga
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja