Załóż konto lupa Szukaj pomoc Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Custom blatu

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Custom blatu
fraceq8

fraceq8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fraceq8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko, planuje zrobić swój pierwszy custom mojego blatu, na początku myślałem aby pomalować go sprayem i farbkami ale potem wpadłem na pomysł żeby nakleić na niego folie z grafiką. Czy robiliście kiedyś coś takiego? Jaka folia z nadrukiem samoprzylepna najlepiej będzie najlepsza? Grafiki jak coś robie sam, chodzi mi o samą folie.

Napisane Apr 16, 2018, 9:22 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie robiłem nic takiego, ale zdaje mi się, że folia będzie się zahaczała i zdzierała.

Napisane Apr 17, 2018, 9:22 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Folia się nie nada, tak jak pisze Zyga. Jedynie malowanie, zleć komuś z aerografem i będzie super.

Napisane Apr 17, 2018, 8:47 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja