Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Sport to zdrowie! Czy łączyci...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sport to zdrowie! Czy łączycie jazdę na desce z ..., z innym sportem + sylwetka.
szafa567

szafa567

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szafa567 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć wszystkim. Miałem przygody z paroma dyscyplinami sportu, z piłką, siłownią, kalisteniką... wiem co znaczy dieta i trening, ale dotarło do mnie, że nie chcę być sportowcem i wygrywać zawodów, i że siłowo trenowałem (ciężko) tylko dla sylwetki... po kontuzjach, chorobach przestałem się w końcu spinać i postanowiłem żyć w zgodzie przede wszystkim sam ze sobą. Teraz zamiast przemieszczać się autem częściej śmigam na desce żeby moje ciało fizyczne było zadowolone(no i, bo mam radość z tego:D), dobrze się jeździ i pracuje tu większość mięśni, więc na zdrowie wychodzi, lepsze jest samopoczucie, równowaga w zyciu i takie tam, do tego jem co lubię ZDROWO, moje pytanie brzmi jakie sporty uprawiacie oprócz skateboardingu, jak to ze sobą łączycie, lub czy robicie jakieś dodatkowe ćwiczenia poza samą jazdą i nauką trików, i jak reaguje na to wasze ciało, jak rozwija się wasza sylwetka :);
chciałbym bez katowania się siłowo i bez sztywnego przestrzegania jakichś reguł po prostu dobrze. wyglądać, (nie uważam, że wyglądam źle, uważam, że całkiem na miejscu jest pracować i się rozwijać, a nie \\'zapuszczac\\' :D) Hmm, może basen raz w tygodniu pozytywnie wpłynie na sylwetkę? może robić z rana pompki? coś na lajcie, słucham propozycji

*Napisane Jun 5, 2018, 5:03 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pompki, przysiady, nie jedz za dużo i się nie zapuścisz. Jak lubisz basen to tez na pewno nie zaszkodzi

Napisane Jun 6, 2018, 9:07 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sport to zdrowie, zgadza się. Aczkolwiek kiedy skaczesz z 12 schodów, jeździsz dzień w dzień i nie odstawiasz deski nawet na chwilę, to już nie zdrowie... Jeździłem wiele lat, zaliczyłem wiele przeszkód, i teraz to wszystko odczuwam... Prawe kolano do wymiany, Rzepka uszkodzona, jedynie operacja pomoże... Niestety mając 29 lat już nie pojezdze, chyba że na rampie co najwyżej, co lekarz i tak mi zabronił.

Napisane Jul 6, 2018, 12:50 pm Ostatnio edytowane Jul 23, 2018, 11:07 pm przez 666gosc666
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666gosc666 powiedział(a):
Sport to zdrowie, zgadza się. Aczkolwiek kiedy skaczesz z 12 schodów, jeździsz dzień w dzień i nie odstawiasz deski nawet na chwilę, to już nie zdrowie... Jeździłem wiele lat, zaliczyłem wiele przeszkód, i teraz to wszystko odczuwam... Prawe kolano do wymiany, Rzepka uszkodzona, jedynie operacja pomoże... Niestety mając 29 lat już nie pojezdze, chyba że na ramię co najwyżej, co lekarz i tak mi zabronił.

Niestety, sporo skejtów po czasie słyszy od lekarza słowo \"operacja\".

Napisane Jul 6, 2018, 3:21 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja