Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Co się stało z modą skate?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co się stało z modą skate?
Ekoskate

Ekoskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ekoskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam. Po 5 latach przerwy, podczas których zmagałem się niestety z ciężkimi chorobami (jakby 1 choroba przewlekła to było mało :( ), zamierzam wrócić do jazdy na desce. Pamiętam jak śmigałem sobie na moim nervous'ie w szerokich spodniach i koszulkach. Nie wiem w ktrórym roku takie ciuchy zniknęły z półek sklepowych i komu one zawadzały, ale mi to się nie podoba. Powiem szczerze- dzisiejsza moda na obcisłe lekko wydłużone koszulki i obcisłe spodnie jakoś do jazdy na desce specjlanie mnie nie jara. Chciałbym udać się na porządne zakupy i kupić co trzeba, tylko pytanie gdzie? Szukałem już wszędzie, w skateshop'ach stacjonarnych w Wawie i nie tylko, czy w sklepach internetowych (nawet zagranicznych) i nic. Niestety skate-europe.com również nie spełnia moich wymogów, a rozchodzi się tylko o szerokie ciuchy. Czy ktoś może polecić mi jakiś sklep z "old school'owymi ciuchami", bo na to wychodzi, że do takich teraz się zaliczają? :(((

Napisane Jul 18, 2018, 11:53 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sklepu nie polecę, ale sam kiedyś się nad tym zastanawiałem. Za czasów subkultury skate modna była jeszcze emo i kilka innych mniej popularnych. Ludzie byli bardziej "kolorowi", a teraz, no cóż... widać jak jest. To chyba było, po prostu, coś w rodzaju selekcji naturalnej, pomału zanikało zapotrzebowanie na "luźne" ciuchy a w to miejsce weszły te obecne.

Napisane Jul 20, 2018, 8:41 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Producenci przestali robić szersze rzeczy. Wiec to ze gdzieś jest sklep z takimi rzeczami raczej mało prawdopodobne. Z ostatnich kolekcji to tylko ssg, mass i metoda wypuściły kilka szerszych modeli
https://pl.skate-europe.com/list.php?text=baggy
Ale to i tak nie są takie "worki" jak kiedyś. A koszulki... kupuj większe.

Napisane Jul 21, 2018, 12:23 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niestety, ale odpowiedź jest prosta. Umarła. Ludzie zmienili styl ubierania się, producenci zmienili towar. Rzadkością jest znaleźć dobre "lenary" w tych czasach.

Napisane Jul 23, 2018, 3:12 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to teraz większość "skate ciuchów " to ciuchy poprostu dla tych którzy zwą się jak ta część roweru na której stawia się stopy.
Wszystkie buty to teraz praktycznie "trampki", już nigdy nie wrócą czasy gdzie np circa cx205 biało czarna to było coś pięknego:)

Napisane Aug 15, 2018, 12:10 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Etnies cały czas robi jeszcze stare dobre klasyczne "buły"

https://skate-europe.com/common/zdjecia/127362-1-buty-etnies-fader-2.jpg

ale z butami sprawa wygląda tak - Do takich butów potrzebne są szersze spodnie bo wąskie z dużym butem śmiesznie wyglądają. Szeroki spodnie raczej już mało kto nosi wiec i takie buty się słabiej sprzedają. A jak się słabiej sprzedają to i nie ma chętnych do produkowania.

Napisane Aug 16, 2018, 8:44 am
gryze

gryze

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gryze zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Vansie znajdziesz spodnie chino pro, są dosyć "obszerne" i elastyczne - nogawka szeroka.

Napisane Nov 20, 2018, 7:36 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja