Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Ile to lat minelo

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ile to lat minelo
dziwka

dziwka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziwka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przyjechałem do rodziców na święta i zobaczyłem wlepke w swoim pokoju. Przypomnialem sobie o forum, jak w okolicy 2010 roku spotykalismy się na woodstocku, ile fajnych spraw omawialiśmy na forum... fajne czasy

Napisane Nov 1, 2018, 9:06 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

8 od 2010 minęło 8lat

Ciesze się, że pomogłem :) 

Jak teraz ludzie radzą sobie bez forów? Fora praktycznie nie istnieją. Wszystko odbywa się na grupach FB a tam na dobrą sprawę nie ma czegoś takiego jak historia. Zgłaszasz jakiś problem / zadajesz pytanie. Odpowiadają 3 osoby. I twój wpis zostaje zasypany innymi pytaniami, które pojawiają się w koło, takie same..

Napisane Nov 2, 2018, 8:31 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aż się milej robi po całym dniu pracy, kiedy widzi się tutaj takie wpisy  :rolleyes: Wtedy każdy temat z offtopic\'u miał po kilkanaście zakładek.

Napisane Nov 2, 2018, 4:33 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Aż się milej robi po całym dniu pracy, kiedy widzi się tutaj takie wpisy  :rolleyes: Wtedy każdy temat z offtopic\\'u miał po kilkanaście zakładek.

BA, a i życie było jakieś łatwiejsze ;)

Napisane Nov 3, 2018, 2:41 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja