Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Amortyzacja

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Amortyzacja
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ItsMeNoodle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do czego służy amortyzacja w deskorolkach? Na ********** znalazłem kompletną deskorolkę \"swoich marzeń\" (jest idealnie dostosowana do moich wymagań. Przy amortyzacji pisze \"95A, SHR\". To dobrze? Słyszałem, że od amortyzacji zależy też, czy da się regulować trucki w deskorolce. To prawda?
PS Szukałem na Internecie informacji o tym, ale nic nie znalazłem...

edit zyga / wyciąłem link do sklepu

*Napisane Nov 22, 2018, 3:43 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2018, 8:37 am przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Im wyższa cyferka przed A tym koła twardsze. Na 101A to koła bardzo twarde. Było o tym na forum już milion razy.

SHR to skrót od Super High Rebound. Niby w ten sposób są oznaczane koła super sprężyste cokolwiek miałoby to znaczyć - nie przypominam sobie żebym widział to oznaczenie gdzieś na kółkach do deskorolki. Raczej przy gumkach o ile pamiętam. Ale spokojnie... jak nie masz gumek z kamienia to deska i tak będzie skręcać.

Napisane Nov 23, 2018, 8:43 am Ostatnio edytowane Nov 23, 2018, 8:51 am przez Zyga
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ItsMeNoodle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Im wyższa cyferka przed A tym koła twardsze. Na 101A to koła bardzo twarde. Było o tym na forum już milion razy.

SHR to skrót od Super High Rebound. Niby w ten sposób są oznaczane koła super sprężyste cokolwiek miałoby to znaczyć - nie przypominam sobie żebym widział to oznaczenie gdzieś na kółkach do deskorolki. Raczej przy gumkach o ile pamiętam. Ale spokojnie... jak nie masz gumek z kamienia to deska i tak będzie skręcać.

Nie chodzi o kółka, myślę, że chodzi o gummki ale nie jestem pewien.

Napisane Nov 24, 2018, 10:59 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja