Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deseczka dla grubszego

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deseczka dla grubszego
gucio054

gucio054

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gucio054 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano, jakieś 10 lat temu śmigałem regularnie na desce. Teraz zajawka niespodziewanie wróciła i mam wielką ochotę pojeździć. Problem w tym, że od tamtej pory przybyło mi "kilka kg" i sytuacja nie jest już kolorowa. Na liczniku mam kolo 110 i potrzebuję rady obeznanej persony jaki sprzęt wybrać, żeby to miało jakikolwiek sens. Mój poziom nie był mega zaawansowany - zwykłe podstawowe shovity czy inne kickflipy, już mniejsza z tym ale chcę znowu po tej przerwie sobie pośmigać i poczuć wiatr we włosach a przy okazji zrzucić trochę misia.
Będę wdzięczny za rekomendacje B)
pozdro!

*Napisane Jan 17, 2019, 5:02 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Większość desek nie ma oznaczeń co do wagi ale jak czasem się gdzieś pojawiają to jest to do 110kg. Myślę, że nie powinno nic się stać jak będziesz stawał na trucki. Jak skoczysz i trafisz na środek deski to złamiesz ją nawet przy niższej wadze.

Napisane Jan 18, 2019, 8:53 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Problemem mogą być te zwykle shov ity oraz kickflipy. Przy takiej wadze 98% czasu musisz wszystko na śrubki kleic, inaczej blat pójdzie chwila moment.

Napisane Jan 18, 2019, 12:27 pm
gucio054

gucio054

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gucio054 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzę, że najpierw jakieś bieganie musi wjechać na rejony żeby zrzucić parę kilo... bo tak kupować blaty co chwilę to szkoda siana, zwłaszcza, że przez te kilka lat przerwy mój skill lądowania na śrubki mógł gdzieś zniknąć :D dzięki za pomoc!

Napisane Jan 20, 2019, 9:18 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaryzykowałbym twierdzenie, że przy nadwadze, biegając można łatwo doprowadzić do kontuzji. Uważaj.
Pomyślałbym też czy nie kupić sobie deski do jazdy - odpychania się. Będzie czas się przyzwyczaić do stania na desce, a jest to też forma ruchu.

Napisane Jan 22, 2019, 8:39 am
gucio054

gucio054

Member
Wyświetl posty

nieee no, bez przesady, troszkę nadprogramowych kg mam ale nie jestem inwalidą, biegam już od kilku miesięcy, bardziej lub mniej regularnie, skakać i te sprawy też potrafię :D

Napisane Jan 22, 2019, 6:34 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Nie o to chodziło :)
Nie biegam osobiście - słyszałem wielokrotnie, że to mocno obciąża stawy.

Napisane Jan 23, 2019, 8:34 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czesc Zygacz co u Ciebie? :D

Napisane May 1, 2019, 7:52 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja