Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » wegetarianizm

Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wegetarianizm, wyciagnałem to z innego topicu
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja troche czasu jestem wegetarianką, a teraz po trudach i zmaganiach sie ze zdaniem mojego sponsora czyt. mamusi przechodze (?) na weganizm (wegan nie je: mięsa, ryb, jaj, nabiału) ...Jak narazie jest nieźle

Narazie z dziwact wygrała Pasta makrobiotyczna ...:P

Zielone górą!

edit Zyga
jako że była taka potrzeba bo zaczełą sie dyskusja
wyciagnąłem ten podtemat z topicu o jedzeniu dziwactw

Napisane Mar 28, 2006, 10:07 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2006, 3:42 pm przez Zyga
MrDariusz

MrDariusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDariusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wegetarianizm może być ok, o ile białko zwierzęce jest zastępowane białkiem roślinnym. I o ile ktoś jest wegetarianinem, bo  są też tacy, którzy ewentualnie w niedzielę schabowego :D A to chyba nie o to chodzi :)

Napisane Sep 26, 2017, 6:59 pm
Kitkux

Kitkux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kitkux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam koleszke, który jest weganinem ale raz na jakiś czas widuję, jak zje kawałek kurczaka czy wołowinę B)

Napisane Nov 28, 2017, 1:34 pm
MrDariusz

MrDariusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDariusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem to fajne, i brawo dla Ciebie. Ja nie lubię wytykania innym tego co jedzą. No i to się tyczy zarówno wegan jak i osób, które jedzą mięso. Organizm każdej osoby ma inne zapotrzebowanie no i mięso też jest potrzebne dla zdrowej diety.

Napisane Feb 16, 2018, 8:38 am
Veeez

Veeez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Veeez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie do końca mięso jest potrzebne, bo da się je zastąpić

Napisane Dec 25, 2018, 9:10 pm
Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja