Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Blat Zoo York Sprzęt bam002 133 1
Skaczeska

Skaczeska
Mam juz drugi i po prostu POLECAM!!

Napisane May 31, 2008, 2:09 pm
Rada dla skejta zmieniającego profesje;d Sprzęt Skaczeska 6 3
Skaczeska

Skaczeska
Dobra dzieki chłopaki temat mozna zamknąc :P

Napisane May 20, 2008, 9:22 pm
Skaczeska

Skaczeska
Uff dzieki Opik. A jak moglbyś zbadać ten rower to juz w ogole był bym wdzieczny http://www.allegro.pl/item363643027_bmx_khe_stan_bdb_tanioo_gratisy_.html :) 

Napisane May 18, 2008, 6:48 pm
Skaczeska

Skaczeska
Jezdze pare lat na desce i postanowiłem zasmakować odrobiny czegos innego i do głowy wpadł mi bmx. Chcialem zobaczyc jak to wszystko wygląda, kupic cos taniego, a potem jakis konkretny rowerek jak mi sie spodoba. A narazie znalazłem ten rowerek. http://www.allegro.pl/item360102284_gt_compe_unikat_ideal_author_mongoose_diamondback.html
Duzo czytałem o BMX i wiem ze GT lipna firma no ale za 5 koła na początek sie nie opłaca? Pewnie cały jest z Hi-ten ale podobno wazy 14 kg ,a skomplikowanych rzeczy narazie robic nie bede. A na flacie raczej nim bym smigał. Wiem ze to DT ma prosta i kierke inna niz typowe flaty ale wywaliłbym hamulce i moze bym cos posmigał. NIe wiem jak ktos sie naprawde zna to mam nadzieje ,ze mi podpowie. Tylko nie piszcie mi , zebym odłozył kase i kupił cos lepszego ,bo kase mam tylko poł koła mogl bym na probe stracic. A jak mi sie spodoba to oczywiscie to kupie dobry sprzęt

Napisane May 18, 2008, 3:16 pm
Blaty Element Sprzęt pietjach 382 1
Skaczeska

Skaczeska
Hawk-Master powiedział(a):
ahhaha ;d mój kumpel kupił od bujala elementa,TEN MODEL złamał go DOKŁADNIE 5godzin jazdy w 1dzień na 5schodach ollie... na tailu... poprostu, wysmiałem te blaty...

Jak kumpel nie umie ollie walnąc z pątki no to nie ma sie co dziwic... na jakim gownie by nie skakał, a by dobrze skleił nic by sie nie stało...

Napisane Jul 1, 2007, 12:30 pm
dzien dsk Pozostałe darassk8 155 1
Skaczeska

Skaczeska
Ja przejechałem ponad 200 km zeby przyjechac i nie zaluje:P dzien przed jezdziłem sobie na Witosie a w czwartek na bluecity :P i tym samym ominąłem tłoki:P w blueCity od 12 do 19 jezdziłem bez przerwy... poszedł mi jeden deck ale miałem naszczescie w zapasie jeden i kingpin... W tym roku swiętowałem chyba najintensywniej:>

Napisane Jun 23, 2007, 11:50 am
Trucki Venture Sprzęt dawidd64 265 1
Skaczeska

Skaczeska
Mam teraz własnie venture. Miekkie gumki mają odrazu wynieniłem twardsze. I kingpin mi poszedł w jednym trucku. Ale to po 9 miesiącach

Napisane May 20, 2007, 12:20 pm
Peja Rap / Hip-Hop GordonPzn 347 1
Skaczeska

Skaczeska
Patrząc to co wydawał kiedys a co teraz to moim zdaniem najlepiej by było gdyby nie psuł sobie reputacji i zakonczył kariere bo coraz gorzej to widze... cały czas to samo praktycznie tylko inny bit. Takie moje zdanie. Ogolnie neutralne mam podejscie do niego. dla fanow jak i wrogow Ryska pozdro

Napisane Apr 16, 2007, 9:03 pm
Co sądzicie o zespole Billy Talent? Rock / Metal Kleo13 95 1
Skaczeska

Skaczeska
Billy Talent - Line And Sinker z soundtracku grinda:) fajowe

Napisane Apr 15, 2007, 1:03 pm
P.O.D Rock / Metal frytek12 47 1
Skaczeska

Skaczeska
O ile dobrze pamietam P.O.D miał kawałek Boom w soundtracku filmu Grind. Dosc fajne:)

Napisane Apr 15, 2007, 1:00 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>