Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
KalOnline Gry, konsole, pc, internet... brat5 8 1
TZE

TZE
Ja gralem moze z 2 tygodnie i stwierdzilem ze to jest troche shit ja tam wole lineage2

Napisane Oct 22, 2006, 1:24 am
Wasze zdjęcia Hydepark Gutek101 621 2
TZE

TZE
http://img208.imageshack.us/img208/612/kopia1zdj281cie2qf2oq2.th.jpg

Napisane Aug 17, 2006, 2:44 am
TZE

TZE
http://img207.imageshack.us/img207/198/zdj281cie026yy2jw8.th.jpg
troche na fazie

Napisane Aug 17, 2006, 2:37 am
Guilty Gear ISUKA Gry, konsole, pc, internet... Kroolik182 6 1
TZE

TZE
Ja jedynie gralem w gulty gear x 2 reload a w isuke nie gralem i mozesz mi pomuc mam ustawienia klawiszy tak jak po instalacji czyli domyslnie i mozesz mi napsac dokladna liste combosówz góry dzieki i odpiweiedz nie wysylam tu taj na forum bo przypadkowo znalazlem twój temat tylko na moja strone lub wyslj mi przywatnie PM-em pozdro

Napisane Aug 16, 2006, 3:36 am
Sprzedawczyki.... Graffiti Bzr 122 1
TZE

TZE
Ja miałem taki przypał ze taguje sobie na bloku i podjezdza jaks fura i sie na mnie patrzy ja w tym czasie zdązyłem schowac pysze do kiermany che przydadza sie bardzo szerokie spodnie :rolleyes:i facet odjecha z piskiem po 5min juz kurwa widziałem psy i wroty na szczęście mnie nie zlapali alebyło gorąco!

Napisane Jul 25, 2006, 2:14 am
nintendo... pegasus... Gry, konsole, pc, internet... siamak 23 2
TZE

TZE
ziomix powiedział(a):
Musze wam powiedziec, ze gry, ktore byly na pegazusie milaly jedyny taki klimat. Nawet teraz w grach na kompa nie znajdziecie takiego klimatu jak w nich!!Moimi ulubionym grami byly: Contra, Mario, Dragon(fajna bijatyka), Mortal Kombat, Żabole(to była kosmiczna super gra walki). To tyle. Pozdro dla zalozyciela tematu. Wspomnialo mi sie dziecinstwo!!

dokładnie ci rozumiem ale co jak co żabole były zajebista gierką do dzis mam ją apamiet cie te gier GOAl 3?tez konkret

Napisane Jun 26, 2006, 11:38 am
TZE

TZE
Dokładnie w przwdzie nigdy nie miałem SNESA ale emulatory mam i jest ok a pegazus mmmmmmmmmmmmm miodzio kto niegrał w te mario contre albo tetrisa no i wszystkie turtlesy przeszedłem jakiebyły na paga.

Napisane Jun 26, 2006, 2:26 am
Lineage II Gry, konsole, pc, internet... Kroolik182 94 1
TZE

TZE
Ja gram na C3 na reverze IKON i mam 57 buffera gra jest miodzio ;)

Napisane Jun 24, 2006, 8:07 pm
Graffiti a prawo Graffiti RadaZ 203 1
TZE

TZE
A widzicie ten komentarz na samym dole żenade to jest społeczenstwo cyt."połamać paluch wandalom!" żałosne albo inny tez w tym tepacie "BRAWO POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!!" :mad: :mad:

Napisane Jun 19, 2006, 7:50 am
Maski do malowania... Graffiti mosTMS 154 1
TZE

TZE
ja miałem takamaske taka na budowiesie wykorzystuje zeby własnie farby i kleju nie wdychac ale nie mam juz jej i mi sie wydajwe ze nie jest zbytnio potrzebna ja przynajmniej nie chodze w masce zeby malowac a jezeli ktos z was chodzi w masce bo ma problemy z oddychaniem czy jakis kaprys to jest w yłacznie jego sprawa! POZDRO RESPECT

Napisane May 19, 2006, 5:37 pm
<< poprzednia 1 następna >>