Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Świat graffiti - sztuka ulicy z pięciu kontynentów Graffiti lisek31 33 5
lisek31

lisek31
A więc na razie nie wrzucam, prosiłbym  między sobą uzgodnić, gdzie to ma być wrzucane... NA rapida  megaupload trochę wolno idzie, a tych dwóch to raczej nie znam...

Napisane May 8, 2008, 12:54 pm
lisek31

lisek31
DudziakDD1 powiedział(a):
jakie hasło na RS ?

Hasłem do tego pliku jest twojeimie/. Pisałem posta z hasłem, ale najwyraźniej coś nie poszło i nie dodało. Przepraszam/

Na prośbę KaWuEn - jak ściągać pliki z rapidshare:

1.Klikamy na link
2.Klikamy na "Free"
3.Czekamy określoną liczbę czasu
4.Wpisujemy kod z obrazka (literki z kotkami - kotki zawsze siedzą)
5.Wybieramy serwer (domyślny) i "Download"

Jeżeli nie można pobrać, znaczy, że ostatnio coś z tej strony pobierałeś, i musisz odczekać (czasami parę godzin). Jedynym sprawdzonym sposobem na omijanie limitów jest Neostrada - po resecie systemu można pobierać dalej.

Pobieranie plików z megaupload:

1.Wpisujemy kod z obrazka
2.Czekamy 45  sekund
3.Pobieramy

Jeżeli nie możecie nic pobrać, oznacza, iż musicie pobrać Megaupload toolbar (pasek po prawej) Limity tu są łatwiejsze co ominięcia. Na przykład dowolnym programem do maskowania lub zmieniania IP.

Napisane May 7, 2008, 8:26 pm
lisek31

lisek31
Zaszły kolejne zmiany. Ja będę umieszczał fotki w wyższej rozdzielczości na rapidshare, a rudyxp - w niższej, na imageschack.

EKIPA 3A - RAPIDSHARE LINK

Co do prośby Came - łatwiej powiedzieć, niż zrobić...

LINK NA MEGAUPLOAD!

Napisane May 7, 2008, 3:02 pm
lisek31

lisek31
No, to teraz ekipa 3A Będą to skany po jednej kartce, bo inaczej ucięłoby kawąłek :P Pozostała jedna fotka, wrzucę po południu.
Doszły pewne zmiany. Idąc z duchem czasu, każdy pakiet zdjęć (jeden artysta/grupa) będzie również możliwy do pobrania z serwisu rapidshare.com lub megaupload.com Będzie tam również plik TXT z dokładnym wyjaśnieniem nazwy grupy, i tekst, jeżeli nie jest możliwy do odczytania/.
Fotki za chwilkę, imageshack jakoś długo je wrzuca :/

edit: z góry przepraszam, fotki będą po południu/

Napisane May 7, 2008, 8:23 am
lisek31

lisek31
Za pozwoleniem HoknikKopa zakładam ten temat, jak mniemam - wielu osobom się przyda...

Zawalające prośby na PM o wysłanie skanów z tej książki (dla niekumatych - wygrałem ją ostatnio na a.pl) zmusiły mnie do tego. Od jutra do daty bliżej nieokreślonej w tym temacie będę zamieszczał skany z tej książki, od pierwszych stron ze zdjęciami do samego końca A żeby był porządek - kilka zasad panujących tu:

1.Skany będą wrzucane codziennie albo wcześnie rano lub po południu około godziny 15.
2.Jeżeli z jakiegoś powodu zdjęcia się nie pojawią z mojej winy, zrekompensuję to z nawiązką.
3.Będę wrzucał fotki na imageshack hosting, więc jeżeli jakiś link padnie, a wy chcielibyście dane zdjęcie - prośby do mnie na PM - nie tutaj
4.Ten topic staje się tematem nie do komentarzy "Kiedy nowe zdjęcia?", "no, dobry pomysł", "Popieram", adyskusji na temat danego twórcy, ew.grupy, stylu itdPozostałe posty, które nie będą zgodne z powyższym regulaminem będą kasowane (Hoknik, proszę - zajmij się tym)
5.Zapisywanie zdjęć do własnego użytku - spoko, ale drukowanie, wymiana z innymi - już nie.
6.Niespełnianie powyższego regulaminu - nagroda (spróbuj, a zobaczysz)

Dziękuję. Jutro pierwsze skany z grupy : Dwie Ameryki

Napisane May 6, 2008, 10:27 pm
HaWuDePe - tak czy nie? Graffiti lisek31 182 1
lisek31

lisek31
Może i to nie podchodzi pod graffiti, ale co mi tam...

Tak się zastanawiam - stworzony przez ameby stereotyp grafficiarza piszącego CHWDP po murach mnie dobija. Zastanawia mnie wasze podejście do policji i do HaWuDePu. Jak dla mnie - policja to też ludzie, może z innymi poglądami do malowania, ale w końcu to ich praca. Słyszałem o policjancie malującym nocami.  A że Polska policja jest nieudolna - to tylko się cieszyć - nasz zysk. A według was? Tylko proszę - bez głupich postów. Spasiba.

edit: nie piszcie, czy piszecie, czy nie HWDP, ale (głównie ) o waszym nastawieniu do policji, ogólnie osób nadzorujących (Ochrona, SOKi)

Napisane May 4, 2008, 7:10 pm
Dzieci a Graffiti Graffiti grafitka 446 1
lisek31

lisek31
Tak jak z dziewczynami i graffiti - jak umieją, to niech robią.

Napisane May 4, 2008, 7:03 pm
Graffiti a prawo Graffiti RadaZ 203 1
lisek31

lisek31
ten fach wymaga, by być niewidzialnym. Zawsze. Wcześniej niż o północy rzadko kiedy wychodzę.

Napisane May 4, 2008, 4:35 pm
Markery Graffiti Erat0 3221 1
lisek31

lisek31
Joł jeden z fajniejszych markerów olejnych, w przyzwoitej cenie. Dostałem od siostry, ona ma od babci, babcia ma z pracy. Marker SIPA. Dostępny w kilku kolorach. Możliwy do późniejszego napełniania. Bardzo wąska końcówka (mniej niż pół centymetra.,) No, i fota! Świetnie współpracuje z GROGIEM>
http://www.art-pap.pl/zdjecia/marker_olejny.jpg

Napisane May 4, 2008, 4:26 pm
Słuchawki do mp3 Gry, konsole, pc, internet... EaGLE 165 1
lisek31

lisek31
Zdecydowanie Creative zen ARuVA - pasuje do wszystkiego,  i jeśli chodzi o sprzęt , i o muzykę.

Napisane May 2, 2008, 7:39 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>